Досягаються одразу три мети: Буданов пояснив, для чого Україна полює за системами ППО у Криму

Досягаються одразу три мети: Буданов пояснив, для чого Україна полює за системами ППО у Криму

Ударами по російських системах ППО у тимчасово окупованому Криму Україна досягає одразу трьох цілей. Насамперед утворюються корисні для ЗСУ "діри" у загальному охопленні протиповітряної оборони окупантів, виснажуються запаси їхніх ракет, а також демонструється неспроможність цієї техніки РФ, передають Патріоти України.

Про це виданню The Drive розповів начальник Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов. Він наголосив, що системи ППО – це дуже дороге обладнання. На виробництво такої техніки йде багато часу.

Буданов пояснив: коли російські ППО одна за одною утилізуються, окупантам потрібно думати про те, звідки вони можуть підтягнути ці системи й де вони можуть зазнавати меншої оборони в інших місцях. Так утворюються "дірки", які грають на руку українським військовим.

"Ці дірки використовуються для інших цілей. Крім того, ми виснажуємо їхні ракетні запаси ППО, оскільки вони не безмежні. І з політичного погляду ми також демонструємо очевидну неспроможність російських систем ППО, що, відповідно, робить їх менш вигідними на світових ринках озброєнь", – зазначив керівник ГУР.

В Україні створюють "довгі Нептуни": що наразі відомо про цей секретний проект

вівторок, 5 грудень 2023, 9:25

Деякі експерти повідомляють про успішні випробовування виробу у бойових умовах, тепер на порядку денному стоїть питання масового виробництва найпотужнішої наразі готової ракети. В Україні працюють над секретним проектом - створенням ракет нового зразка...

За прикладом Німеччини часів Холодної війни: Україна може вступити до ЄС та НАТО ще до закінчення війни, - Снайдер

вівторок, 5 грудень 2023, 9:00

Майбутнє України в Європейському Союзі та НАТО має бути зумовлене її опором, а не остаточною деокупацією територій. Про це заявив американський історик, професор Єльського університету Тімоті Снайдер в ексклюзивному інтерв’ю виданню The Telegraph, пер...