
Підпал трапився у підмосковному селищі Білоомут 26 вересня. Про це повідомляють російські телеграм-канали, передають Патріоти України.
Черговий підпал стався 26 вересня близько 3 години ночі. Невідомий підійшов до будівлі адміністрації підмосковного селища Білоомут, підпалив запальну суміш у банку та кинув її у вікно другого поверху. Після цього злочинець втік.
Повідомляється, що серйозної пожежі ця атака не спричинила. Палій лише пошкодив склопакет і підвіконня в будівлі. Також його було видно на камері. Поліція шукає зловмисника кілька днів.

До Державна дума РФ внесено законопроєкт, який пропонує повернути в Росії смертну кару, зокрема для осіб, засуджених за корупційні злочини, передають Патріоти України. Ініціатива передбачає розширення застосування найвищої міри покарання, яка в Росії ф...
Росія повністю заборонила ввезення рибної продукції з Вірменії. Відповідне рішення ухвалив Россільгоспнагляд, пояснивши його виявленими порушеннями у двох вірменських підприємств, передають Патріоти України. Як повідомляється, під заборону потрапили ос...