"Достатньо двох-трьох годин, щоб вийти на бойовий курс": В ОК "Південь" оцінили загрозу нових ракетних ударів РФ по Україні

В акваторії Чорного моря наразі немає ракетоносіїв держави-терориста Росії. Ворог змушений був завести кораблі в пункти базування через штормову погоду, передають Патріоти України.

Водночас агресор може повернутися на бойове чергування в морі протягом кількох годин. Про це в ефірі телемарафону розповіла керівниця Об'єднаного координаційного пресцентру Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк.

За її словами, на сьогодні в Чорному морі спостерігається штормова погода. Це змушує Росію завести свої ракетоносії в пункти базування. До того ж в ОК "Південь" попередили, що щонайменше один ворожий корабель уже споряджений вісьмома ракетами "Калібр".

"Наразі море на нашому боці. Штормова погода змушує завести ракетоносії в пункти базування. Але ми знаємо, що щонайменше один надводний ракетоносій споряджений і готовий – це вісім ракет типу "Калібр", – розповіла Гуменюк.

Також вона додала, що ймовірність чергового ракетного обстрілу Росією території України залишається високою. Втім зараз вона відстрочена, зокрема через шторм у Чорному морі. Однак в ОК "Південь" попередили українців, що ворожі ракетоносії можуть повернутись на бойове чергування протягом кількох годин.

"Наразі можемо сказати, що трохи відстрочена ймовірність ракетної атаки, але залишається великою, оскільки ракетоносію достатньо двох-трьох годин, щоб опинитися на бойовому курсі. Шторм не є таким критичним, щоб він не вийшов", – зазначила Гуменюк.

"Історія свідчить": Трамп має вагомий важіль, який змусить Путіна закінчити війну, - Time

четвер, 23 січень 2025, 8:30

Президент США Дональд Трамп має важелі, щоб змусити диктатора Володимира Путіна швидко припинити війну в Україні, якщо він відмовиться від повільного, непослідовного економічного тиску з боку адміністрації Джо Байдена. Про це повідомляє Time, передають...

"Це означає початок якихось розмов": Історик із Гарварду пояснив, у чому сходяться Путін та Трамп

четвер, 23 січень 2025, 7:56

Заяви Дональда Трампа щодо територіальних претензій до Данії, погрози Панамі і заклик до Канади стати 51-м штатом – це явно імперська риторика. Якщо президент США просуває такі меседжі, то це може легітимізувати територіальні зазіхання Путіна, про це у...