"Досвід бойкоту показав нам його неефективність": Нардеп Беленюк відреагував на рішення МОК допустити росіян до Олімпіади-2024

Україна не має бойкотувати Олімпійські ігри, незважаючи на допуск до них росіян і білорусів у нейтральному статусі. Про це заявив олімпійський чемпіон і нардеп Жан Беленюк у Facebook, передають Патріоти України.

На думку Беленюка, Україна має виступати на Олімпіаді в Парижі, незважаючи на допуск росіян та білорусів. Він нагадав, що Україна вже мала досвід бойкотування змагань, де представлені «нейтральні» росіяни.

«Досвід того бойкоту, на мою думку, показав нам його неефективність. Спортсмени втратили можливість здобувати перемоги для нашої країни і, що ще важливіше, можливість використовувати міжнародні майданчики для того, щоб доносити інформацію по всьому світу про війну на Батьківщині, надаючи таку можливість росіянам у той же момент!», – зазначив спортсмен.

Він також пригадав історію, яка сталася наступного дня після скасування бойкоту, коли Ольга Харлан привернула увагу міжнародних ЗМІ до України.

Беленюк висловив думку, що Україні не вдалося сформувати міжнародну коаліцію країн-союзників, які б підтримали бойкот, що суттєво посилило б українську позицію та тиск на Міжнародний олімпійський комітет.

За його словами, «треба продовжувати тиснути на МОК і міжнародні федерації щодо дотримання їх же рекомендацій, щоб це не було, як ми знаємо, просто профанацією».

«Їхати! Перемагати! Не тиснути руку, показуючи, що терористи не гідні жодної поваги! Встановлювати проукраїнську повістку дня в Парижі, використовуючи цей величезний комунікаційний майданчик», – зазначив Беленюк.

Жан Беленюк – борець греко-римського стилю. Багаторазовий чемпіон світу і Європи, чемпіон Олімпійських ігор у Токіо 2020 року, срібний призер Олімпійських ігор 2016 року, чемпіон і срібний призер Європейських ігор (2019, 2015). Також він є народним депутатом IX скликання від фракції «Слуга народу».

Били і потягли в підвал: На Закарпатті ТЦК викрав, катував та мобілізував паралізованого чоловіка, - ЗМІ

понеділок, 26 лютий 2024, 9:43

У Закарпатській області співробітники Хустського ТЦК та СП нібито відправили служити паралізованого мешканця Київської області Олександра Мартиненка. Про це повідомила його колишня дружина в коментарі виданню "Громада Закарпаття", передають Патріоти Ук...

"Можливо, це не та тема, яку зараз озвучують публічно...": 170 тисяч снарядів ЄС не врятують Україну від "артилерійського голоду", - аналітик

понеділок, 26 лютий 2024, 9:18

Військово-політичний оглядач Олександр Коваленко засумнівався, що 170 тисяч артилерійських снарядів від ЄС, які напередодні анонсував міністр Кулеба, "врятують" Україну, бо це ресурс на місяць. Тобто, для України це лише проміжний варіант у розв'язанні...