Досвіду вистачить? 29-річна "слуга" завідуватиме міжнародними відносинами Верховної Ради замість скандального нардепа Яременка

В "Слузі народу" обрали заміну Яременко на посаді глави комітету зовнішньої політики

У понеділок, 2 грудня, фракція "Слуга народу" визначилася з кандидатурою на пост нового голови Комітету Верхоної ради з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва. Про це повідомила заступник голови фракції "Слуга народу" Євгенії Кравчук, зазначають Патріоти України. За її словами, рішенням фракції новим головою обрано Лізу Ясько.

"Консолідованим рішенням усієї нашої команди новим головою обрано Лізу Ясько. І ми розуміємо, що керувати таким комітетом - це не бонус і не нагорода, а серйозна відповідальність. Впевнені, що Ліза до неї готова", - написав Кравчук у Facebook.

У коментарі РБК-Україна Кравчук відзначила, що 4 грудня питання призначення розгляне регламентний комітет.

"В середу питання розгляне регламентний комітет. Після цього Рада на своєму засіданні має проголосувати за постанову щодо призначення голови комітету", - розповіла Кравчук в коментарі РБК-Україна.

Нагадаємо, голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія на минулому пленарному тижні анонсував, що Верховна рада проголосує за відставку народного депутата Богдана Яременка з посади голови парламентського комітету з питань зовнішньої політики 15 листопада. Проте голосування так і не відбулося.

Війна за дніпровську воду для спраглих окупантів. Вірогідність та наслідки: ЗСУ зможуть стримати наступ з Криму, однак не відомо як впораються проти масованих авіанальотів - ЗМІ

неділя, 7 червень 2020, 12:09

Москва схоче позиціанувати спробу захопити русло Дніпра як вимушений гуманітарний крок, а не явну військову агресію. Однак щоб гарантовано подолати тут лінію оборони, обмеженими засобами не обійтись, доведеться воювати по-повній, зі всіма наслідками. Р...

Річниця великої перемоги: Чортківська офензива УГА проти вдвічі більшої польсько-французської армії

неділя, 7 червень 2020, 11:09

Нажаль, не зважаючи на жертовність та героїзм УГА, долю західних українських теренів вирішили в Версалі, чим заклали часову міну й під відроджену польську державу і криваве протистояння УПА та Армії Крайової на У Східній та Західній Волині та Галичині.