"Досить бісер метати!": Милованов заступився за Гончарука і викликав насмішки в мережі

Міністр економічного розвитку і торгівлі Тимофій Милованов став на захист прем'єр-міністра Олексія Гончарука, чиї розмови про ситуацію в країні і президента Володимира Зеленського злили в мережу. Своєю думкою чиновник поділився на сторінці в Facebook, викликавши насмішки серед користувачів, передають Патріоти України.

"Я підтримую прем'єр-міністра. Олексійкращий прем'єр-міністр за всю історію України. І я це доведу вам фактами. Нема корупції в уряді, нема дерибану позицій, нема дерибану бюджету, немає дерибану державних підприємств. Є квоти в політичних призначеннях. В моєму міністерстві всі призначення і звільнення роблю я. Такого в Україні ніколи не було. Завжди вкручували "смотрящих", – написав Милованов.

Він запевнив, що зараз нібито відбувається "наїзд" на прем'єра від тих, хто хоче поставити на його місце "свою" нечесну людину. Милованов також написав, що рівень економіки в Україні став "найкращим за роки".

"Зараз економіка України зростає високими темпамив II і III кварталах темпи зростання ВВП перевищили 4% і були одними з найвищих у Європі. Зміцнення обмінного курсу і накопичення міжнародних резервів (до 7-річного максимуму25 млрд доларів) відображають стрімке поліпшення оцінок української економіки населенням, бізнесом і нерезидентами, а також поліпшення стану поточного рахунку платіжного балансу. Дефіцит поточного рахунку за 11 місяців 2019 скоротився до 3,4 млрд дол США (з 4.2 млрд дол США за 11 місяців 2018), тоді як приплив прямих інрземних інвестицій виріс до 2.5 млрд доларів за цей же період", – написав міністр.

"Нехай зляться, нехай намагаються нас скинутице нормально. У них не вийде і мився Українапереможемо", – резюмував Милованов.

У користувачів така позиція викликала глузування. Багато хто написав, що міністр тільки говорить, не підкріплюючи свої слова фактами.

"Закінчуйте з епітетами: кращий, найбільший. Де? Хто? Чому не відчувається народом, сюди не відносимо міністрів і заступників, які отримують нереальні зарплати", "Це просто слова, де тут факти? Як він може бути найкращим ще нічого не зробивши?", "Перераховано успіхи попереднього "корупційного уряду", "Та які нахр*н інвестиції? Ви в іншому світі живете", "Ну для чого ви цей бісер розкидаєте", "Факти? Фантазери!", "Зозуля хвалить півня", – відзначили в коментарях.

"Досить бісер метати!" Милованов заступився за Гончарука і викликав насмішки в мережі

Хіти тижня. І тепер він дає інтерв'ю? Історії закатованих воєнним злочинцем Гіркіним українців згадали в мережі

четвер, 4 червень 2020, 0:10

«Кто ж, деточка, будет замученных в морг везти»: Історії трьох українських патріотів, у катуваннях та вбивствах яких зізнався терорист "ДНР" Ігор Гіркін (Стрєлков). Внаслідок катувань двоє з закатованих – 18-річний Юрій Поправка та 25-річний Юрій Дяков...

"Хоч не голий. Позорище": Українців вразив одяг "слуги народу" в Раді (фото)

четвер, 4 червень 2020, 0:00

Тарас Тарасенко прийшов в Раду в джинсах і футболці з черепом, також на ньому була маска з принтом. У мережі бурхливо обговорюють дивний одяг, в якому прийшов до Верховної Ради народний депутат від партії "Слуга народу" Тарас Тарасенко. Відповідний зні...