Досить самовпевнено: Зеленський зізнався, через що нервує найбільше перед зустріччю із Путіним

Володимир Зеленський дуже не любить, коли будь-які перемовини закінчуються безрезультатно.

Президент України Володимир Зеленський запевнив, що зовсім не нервує перед зустріччю з Володимиром Путіним, у якого куди більше політичного досвіду, єдине що – хоче результату цієї зустрічі, передають Патріоти України.

Мовляв, він дуже боїться, що все закінчиться не результативно. Володимир Зеленський дуже не любить, коли будь-які перемовини закінчуються безрезультатно, заявив він в ефірі проєкту "Свобода слова Савіка Шустера".

"Це єдине, через що я боюся. Чого мені ще боятися? Я президент вільної країни, порядна людина, яка не продає нашу країну нікому ніколи і ні за що. Правда на нашому боці", – заявив президент України.

Він наголосив, що коли у тебе за спиною правда і щире бажання припинити війну, ти міцнішаєш з кожним днем.

Окупанти намагалися приховати втрати: На Донеччині бійці ЗСУ знищили голову "Оборонпрому "ДНР"

понеділок, 20 січень 2020, 21:41

Українські бійці завдали точного і результативного удару, чим укотре показали свою майстерність стрільби. На Донбасі українські бійці знищили 220 мм реактивну систему залпового вогню “Чебурашка” і ліквідували чотирьох бойовиків, зокрема очільника «Обор...

Все заради батьківщини: Зеленський назвав причину зниження свого рейтингу і його "чудової команди"

понеділок, 20 січень 2020, 21:22

"З нашої чудової командою ми хочемо відкрити країну - відкрити для бізнесу. Зрештою, це егоїстична мета: ми хочемо, щоб Україна працювала для нас і для наших дітей. Ми хочемо жити тут, тому нам потрібен хороший інвестиційний клімат. Я не хочу відправля...