Досить самовпевнено: Зеленський зізнався, через що нервує найбільше перед зустріччю із Путіним

Володимир Зеленський дуже не любить, коли будь-які перемовини закінчуються безрезультатно.

Президент України Володимир Зеленський запевнив, що зовсім не нервує перед зустріччю з Володимиром Путіним, у якого куди більше політичного досвіду, єдине що – хоче результату цієї зустрічі, передають Патріоти України.

Мовляв, він дуже боїться, що все закінчиться не результативно. Володимир Зеленський дуже не любить, коли будь-які перемовини закінчуються безрезультатно, заявив він в ефірі проєкту "Свобода слова Савіка Шустера".

"Це єдине, через що я боюся. Чого мені ще боятися? Я президент вільної країни, порядна людина, яка не продає нашу країну нікому ніколи і ні за що. Правда на нашому боці", – заявив президент України.

Він наголосив, що коли у тебе за спиною правда і щире бажання припинити війну, ти міцнішаєш з кожним днем.

"Выигрывают в такой ситуации те, кто благим матом по делу и без дела орут "наших бьют". Именно они и провоцируют насилие", - Ейдман про конфлікт Ізраїлю і Палестини

субота, 15 травень 2021, 9:44

"Не только о трагедии в Израиле. В современном мире этнические конфликты не имеют в долгосрочной перспективе военного, насильственного решения. К счастью, ни одно государство уже не способно позволить себе устроить фатальную этническую чистку. Такие по...