Досить успішно: Брат представника президента у ВР Стефанчука захищає у суді організаторів фінансової піраміди (відео)

У 2018 р., завдяки старанням адвоката Стефанчука, фігуранту гучної справи повернули закордонний паспорт.

Микола Стефанчук. Фото: ye.ua.

Микола Стефанчук, брат Представника Президента у Верховній Раді Руслана Стефанчука, є адвокатом у справі скандальної компанії TOB "ХЕЛІКС КЕПІТАЛ Україна". Організатора фінансової піраміди хмельниччанина Дмитра Нагуту підозрюють у шахрайстві на суму 45 мільйонів гривень. Про це свідчать дані із судових реєстрів, де Стефанчук значиться захисником підозрюваного, передають Патріоти України.

"TOB "ХЕЛІКС КЕПІТАЛ Україна", яке має ознаки фінансової піраміди, починаючи з 2014 року здійснювали свою діяльність на території Тернопільської області та інших областях України по залученню грошових коштів від фізичних осіб, обіцяючи останнім отримання надприбутків, оскільки грошові кошти в подальшому наче інвестуються в групу іноземних інвестиційних компаній "Неlіх", хоча вказане товариство не набуло статусу фінансової установи, що не дозволяло здійснювати інвестиційну діяльність на території України, і таким чином отримані шляхом обману кошти в особливо великих розмірах від фізичних осіб незаконно ними привласнювалися та легалізовувалися", - стверджує слідство.

Загалом до правоохоронців звернулося більше 500 осіб; переважно мешканців Тернопільської, Львівської, Хмельницької, Івано-Франківської, Вінницької областей та м. Києва, а також громадяни інших держав. У Нацполіції ще в 2017р. повідомили, що вкладники компанії "Хелікс" так і не отримали обіцяних коштів, інвестованих у фінансову піраміду.

"Будь-якого добровільного відшкодування коштів потерпілим, про яке запевняли організатори фінансової піраміди, так і не відбулося. Загальна сума збитків за заявами потерпілих складає близько 45 млн грн", – зазначили телеканалу "ЗІК" у відділі комунікації управління Нацполіції в Тернопільській області.

Керівник ТОВ "Хелікс Кепітал" Дмитро Нагута та його заступники Роман Фелик і Богдан Воронцов були затримані у аеропорту "Бориспіль" в 2016р. під час спроби виїхати за кордон. Спершу Нагута вийшов під заставу, а потім, у 2018 р., завдяки старанням Стефанчука, йому повернули закордонний паспорт. Зараз Нагута перебуває у США. Звідти активно підтримує політичну діяльність свого захисника Стефанчука.

З архіву ПУ. "Лапотные вандалы": Росія пригрозила покарати Україну, перекривши Дніпро

субота, 19 жовтень 2019, 23:55

880 км Дніпро тече в Україні, але 485 км - в Росії, при цьому Україні належить менше половини територій водозбору річки. Кремль пішов на черговий варіант залякування України, цього разу за допомогою знищення або перенаправлення русла Дніпра як основної...

Хіти тижня. Таки "зрада" і вбивці будуть вільні? Україна ухвалила всі закони для амністії на Донбасі, - МЗС

субота, 19 жовтень 2019, 23:05

Україна ухвалила всі закони щодо амністії членів незаконних збройних формувань на Донбасі у межах Мінських угод. Вона запрацює після проведення місцевих виборів у Донецькій і Луганській областях, коли на окупованих територіях буде обрано легітимну укра...