Дотискають? Лавров раптом нагадав Зеленському про умови щодо Донбасу

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров раптом закликав Україну "забезпечити послідовне виконання мінських домовленостей", передають Патріоти України.

Таке висловлювання прозвучало на прес-конференції за підсумками переговорів з главою МЗС Казахстану Мухтаром Тлеуберді.

"Згадали ми і про необхідність виконувати мінські домовленості в тому, що стосується врегулювання на сході України", – сказав він.

У МЗС РФ визнають, що альтернативи їм немає. "І ми дуже розраховуємо, що новий уряд України буде з цього виходити і що буде забезпечена послідовність дій, які повинні вписуватися в заявлену президентом Зеленським логіку виконання цього найважливішого документа", – стверджує Лавров.

"Знищили три крилаті ракети росіян і два "Сонцепеки": Повітряні сили України відзвітували про успіхи за день

неділя, 22 травень 2022, 0:33

Ударна авіація Повітряних сил 21 травня вкотре успішно відпрацювала по ворожих цілях. Вдалося збити ще три ворожі крилаті ракети. Про це йдеться у зведенні командування Повітряних сил ЗСУ, передають Патріоти України. Наші бійці також знищили щонайменше...

"Тут мають жити біженці": Анархісти захопили віллу "друга Путіна" в Австрії (фото)

неділя, 22 травень 2022, 0:24

Як повідомляє Salzburger Nachrichten, будинок зайняли люди, які називають себе членами союзу вільних анархістських організацій. Активісти засудили війну в Україні та закликали експропріювати власність Шувалова: "Ми вимагаємо, щоб будинок був перетворен...