Дотискання Гаазьким трибуналом: Кремль "розродився" поверненням захоплених кораблів ВМС України, - росЗМІ

​За даними російського видання, питання має бути врегульовано до саміту в "нормандському форматі", який заплановано на 9 грудня. Факт передачі відбудеться у нейтральній морській зоні

Росія погодилася повернути Україні військові кораблі, захоплені в районі Керченської протоки в листопаді 2018 року. Про це пише московський "КоммерсантЪ", посилаючись на своє джерело у владних структурах держави-агресора, зазначають Патріоти України.

За даними ЗМІ, зараз сторони погоджують місце і час передачі трьох кораблів. Питання має бути врегульовано до саміту в "нормандському форматі", який заплановано на 9 грудня.

Два інформованих джерела підтвердили, що прийнято принципове рішення повернути малі броньовані катери "Бердянськ" і "Нікополь", а також буксир "Яни Капу" Україні. За їх словами, Росія і Україна зараз знаходяться на фінальній стадії переговорів, в яких беруть участь силові відомства і МЗС двох країн. Узгоджуються дата і точне місце передачі кораблів.

За даними джерел, повернення суден відбудеться у морі. "Бердянськ", "Нікополь" і "Яни Капу" будуть відбуксовані трьома російськими буксирами в узгоджену сторонами точку, де їх повинні будуть зустріти три українських буксири.

Особиста зброя українських моряків, а також рації і документи, що містять інформацію про склад екіпажів та інші дані, залишаться в Росії.

Що буде, якщо по Москві завдадуть ядерного удару у відповідь: Карта з радіусом ураження

вівторок, 4 жовтень 2022, 8:56

Російський диктатор Володимир Путін неодноразово погрожував застосувати ядерну зброю у війні проти України. Більше того, кремлівські пропагандисти регулярно закликають вдарити по нашій країні тактичною ядерною зброєю, передають Патріоти України. Портал...

Жіночий гребінець і житомирські шкарпетки: Окупанти, втікаючи з Лиману, залишили сумки із награбованим (фото)

вівторок, 4 жовтень 2022, 8:47

Російські військові, тікаючи з міста Лиман на Донеччині, покидали на позиціях сумки із награбованим в українців майном. Серед речей, які окупанти хотіли забрати додому в РФ, були жіночий гребінець, крем для взуття та житомирські шкарпетки, передають Па...