
Росія погодилася повернути Україні військові кораблі, захоплені в районі Керченської протоки в листопаді 2018 року. Про це пише московський "КоммерсантЪ", посилаючись на своє джерело у владних структурах держави-агресора, зазначають Патріоти України.
За даними ЗМІ, зараз сторони погоджують місце і час передачі трьох кораблів. Питання має бути врегульовано до саміту в "нормандському форматі", який заплановано на 9 грудня.
Два інформованих джерела підтвердили, що прийнято принципове рішення повернути малі броньовані катери "Бердянськ" і "Нікополь", а також буксир "Яни Капу" Україні. За їх словами, Росія і Україна зараз знаходяться на фінальній стадії переговорів, в яких беруть участь силові відомства і МЗС двох країн. Узгоджуються дата і точне місце передачі кораблів.
За даними джерел, повернення суден відбудеться у морі. "Бердянськ", "Нікополь" і "Яни Капу" будуть відбуксовані трьома російськими буксирами в узгоджену сторонами точку, де їх повинні будуть зустріти три українських буксири.
Особиста зброя українських моряків, а також рації і документи, що містять інформацію про склад екіпажів та інші дані, залишаться в Росії.
Колишній міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що питання застосування Росією ядерної зброї може постати лише у разі колапсу російського фронту в Україні та появи у Володимира Путіна переконання, що його режим опинився під реальною за...
Так звана "бусифікація" у Пензенській області Росії не початок альтернативної загальної мобілізації, а експеримент російської влади. Його метою є оцінити готовність суспільства реагувати на примусове затримання чоловіків і схиляння їх до укладання конт...