"Доведеться їх завоювати": На росТБ вибухнули погрозами країнам Прибалтики навіть після повного провалу в Україні (відео)

В ефірі федерального каналу РФ знову взялися погрожувати країна Балтії. Цього разу в ефірі пропагандистської програми професор, декан вищої школи телебачення МДУ Віталій Третьяков заявив, що Росія "завоює" країни-сусіди, якщо вони не "прогнуться" під неї, передають Патріоти України.

Як повідомляє Телеграм-канал "НеШутки", Третьяков заявив, що країни Прибалтики - це "прохід Росії у Балтійське море". Тому, він вимагає, щоб у урядах Литви, Латвії та Естонії були "російські представники".

"Поставити політичні умови цим країнам, їхньому керівництву, хай дізнаються, хто за ними стоїть, щоб вони знали, що вони повинні у будь-якому випадку зробити так, як ми їм сказали. Інакше їх доведеться завоювати", - заявив опальний росіянин.

Третьяков також додав, що це його "пропозиція". Пропагандист Соловйов у відповідь зневажливо поставив під сумнів державність країн Прибалтики. "Чому ми говоримо про державність цих територій як про факт, що відбувся?", - запитав пропагандист.

Потрощені будинки і велетенська вирва: У Тульській області знову впав безпілотник (фото)

неділя, 26 березень 2023, 17:00

В Тульській області РФ прогримів сильний вибух. Місцеві жителі виклали відео з глибокою вирвою, інформують Патріоти України. Як повідомляють російські Телеграм-канали, вибух пролунав близько 15:15 у Кіріївську, що за 35 км від Тули. За словами місцевих...

"Щоб відповідали за свої слова": Мер Оренбурга скаржиться, що молодим росіянам мало "б'ють морду"

неділя, 26 березень 2023, 16:51

Мер Оренбурга Сергій Салмін незадоволений тим, що молоде покоління росіян не отримувало "в морду" за свої слова. Цією "бідою" градоначальник поділився в інтерв'ю місцевим журналістам, передають Патріоти України. "Завдяки соцмережам і гаджетам виросло ц...