Доведеться перемолоти 300 тисяч мобиків: Полковник ЗСУ розповів, як розвиватимуться військові дії взимку

Бойові дії в Україні взимку в залежності від погоди можуть розвиватися за одним із двох сценаріїв, але чекати затишшя на фронті не доводиться. Таку думку висловив військовий експерт, полковник запасу ЗСУ Петро Черник на Youtube-каналі ТСН, передають Патріоти України.

За його словами, зима однозначно впливатиме на перебіг бойових дій, «але вони жодним чином не скасуються».

«Якщо зима буде морозною, що малоймовірно для півдня, то важка техніка зможе рухатися, тому що грунт підмерзне. Нагадаю, танк — це 39−43 тонни, важка артилерійська установка 2С19 — в межах 42 тонн, а БМП і БТР — 10 -12 тонн. Тоді логіка бойових дій не зміниться», — зазначив полковник.

Якщо ж зима буде теплою з великою кількістю опадів, і ґрунт стане мокрим, тоді Черник прогнозує повторення ситуації на початку повномасштабної війни — «коли величезна кількість російської техніки вгрузла в наших ґрунтах».

«Тоді все перейде у фазу посиленої артилерії, бо на цю хвилину війна — на 95% артилерійська. Але я не поділяю точки зору, що буде затишшя на фронті. Важкі артилерійські багаторазові залпи — це також війна. Вона є головною. Щодо якості ми давно їх (ворогів. — Авт.) випередили, але, на жаль, щодо кількості у них ще є перевага», — підкреслив військовий експерт.

Нацполіція виявила "нові" тіла вбитих українців у Київській області

субота, 25 березень 2023, 12:45

У Київській області станом на 25 березня виявлено 1 тис. 374 тіла вбитих під час окупації цивільних осіб. Як відомо, правоохоронці регулярно знаходять нові поховання на деокупованих територіях зі звірськими вбивствами українців. Про це начальник поліці...

"У Китаю є велич, у Росії ні": Росіянка поскаржилася, що РФ стала країною третього світу, і висміяла тези пропаганди про війну з Україною (відео)

субота, 25 березень 2023, 11:30

Громадянка країни-агресора РФ, яка виїхала з країни, назвала свою батьківщину країною третього світу. Вона висміяла тези російської пропаганди, зокрема, про війну проти України та "велич" Росії, передають Патріоти України. Відповідний ролик росіянка оп...