"Доведеться повозитися": Військовий експерт назвав найскладніший для звільнення від окупантів напрямок

Військовий експерт Роман Світан заявив, що в 2023 році українські сили проженуть росіян з південних областей і Криму. Але по Донбасу є питання - він може стати найскладнішим напрямком,передають Патріоти України.

"Американський генерал Міллі зі стовідсотковою гарантією впевнений, що в 2023 році наші війська вийдуть на азовське узбережжя. Це тягне за собою знищення російських кримського та херсонського угруповань. Але складні моменти пов'язані з декупацією Донбасу, тому що за Донбасом це 7000 кілометрів Росії. Це вже буде складно, якщо виконувати завдання фронтально", - заявив він у ефірі.

Світан вважає, що можна не фронтально вирішувати питання звільнення Донбасу. "Виходячи спочатку на Луганськ, далі на Краснодон і виходити доведеться на Таганрог. Тоді ми відсікаємо все донецьке угруповання і замикаємо оперативне оточення, треба просто достатню кількість сил і засобів, щоб ми змогли цю групу відсікти та утримувати. Утримувати доведеться і все-таки східний фланг, де 7000 кілометрів Росії.

Для того, щоб закінчити війну в цьому році, якщо цього не вийде з різних причин, то тоді доведеться з Донбасом возитися ще до наступного 2024 року. Є ймовірність того, що доведеться возитися, якщо ми не встигнемо це виконати до літа: тоді все-таки вже оборонпром росіян запуститься на максимальну потужність і вони можуть свою піхоту посадити вже на броню, і буде нам складніше виконати такого роду маневр", - додав експерт.

Росіяни чогось недоотримають?: У центрі виробництва боєприпасів в Ірані прогримів вибух (відео)

неділя, 29 січень 2023, 0:27

В Ірані прогримів вибух в одному з центрів виробництва боєприпасів Міноборони країни. Інцидент стався в місті Ісфахан, інформують Патріоти України. Як повідомляє Reuters, на військовому заводі в центральному місті Ісфахан Ірану було чути гучний вибух. ...

Може становити загрозу: Росіяни створили неповноцінне угруповання для атаки на Запорізькому напрямку

субота, 28 січень 2023, 23:14

Російські війська підтягнули певні резерви на Запорізькому напрямку і створили неповноцінне угруповання для атаки. Про це начальник об’єднаного пресцентру Сил оборони Таврійського напрямку Євген Єрін повідомив у ефірі телемарафону "Єдині новини" 28 січ...