Доведеться тікати: Жданов відповів, скільки ще "протягнуть" російські війська в Херсоні

ЗСУ не даватимуть можливості переправляти боєприпаси, паливо та їжу для російського угруповання військ з лівого на правий берег Дніпра в Херсонській області. Таку думку висловив військовий експерт Олег Жданов, передають Патріоти України.

За його словами, тих обсягів, які окупанти постачають понтонними поромами, не достатньо для правобережного угруповання, це "крапля в морі".

"Ми продовжуємо завдавати ударів як авіаційних, так і артилерійських, по запасах, складах. Кожен день один - два склади, пункти управління. Дуже добре попрацювали по російських системах ППО і наша авіація тепер там більш-менш вільно літає і завдає в день по кілька вогневих ударів по противнику. Авіація, до речі, набагато могутніше, ніж артилерія, і може зносити великі об'єкти. Вона може завдавати ударів по площах з досить високою ефективністю", - сказав він. Жданов констатує, що ресурсів у росіян на правому березі вистачить ненадовго.

"Якщо вони не визначаться до кінця цього тижня, що їм робити: сідати в оборону або наступати, то наступного тижня, я думаю, ми будемо спостерігати повний розгром логістики цього угруповання і воно почне слабшати. Їм треба буде або наводити понтонні переправи через Дніпро і перекидати ці 10 БТГ, які вони тримають в трикутнику Токмак-Мелітополь-Енергодар (а ми, звичайно, будемо ці понтонні переправи знищувати); або це угруповання почне просаджуватися в плані обороноздатності. І тоді у нас з'явиться шанс просування вперед", - прогнозує експерт.

"Жорстка посадка": Спецпризначенці знищили ворожий гелікоптер Ка-52 на Запорізькому напрямку (відео)

понеділок, 3 жовтень 2022, 11:56

Спецпризначенці ЦСО "А" СБУ знищили російський гелікоптер Ка-52 на Запорізькому напрямку. Про це повідомила пресслужба СБУ, передають Патріоти України.

"Велика радість - ми втратили сина": Батьки вбитого терориста Захарченка прокоментували "приєднання "ДНР" до РФ

понеділок, 3 жовтень 2022, 11:44

Батьки вбитого терориста так званої "ДНР" Олександра Захарченка під час коментаря журналісту з приводу "приєднання ДНР до Росії" заявили, що смерть їхнього сина з це "велика радість", передають Патріоти України.