Доведеться вчити: Зеленському шукають репетитора з української мови

Дружина кандидата в президенти України Володимира Зеленського Олена зізналася, що їхня сім'я шукає викладача української, щоб удосконалити знання. Про це розповіла в інтерв'ю BBC news України, повідомляють Патріоти України.

"Звичайно, ми знаємо українську та вільно нею спілкуємося. Але одна справа, коли ти це робиш у звичайній обстановці, швидко знаходиш слова і все добре. Останнім часом він постійно в стресі, постійно під напругою та психологічним тиском. Тому важко", - сказала Зеленська.

Додала, вперше почула мову в 2 класі на уроці української від учительки. "Звичайно, у нас були родичі, які говорили суржиком. Усі все розуміли, але занурюватися в літературну українську ми почали вже в школі".

Зеленська також повідомила, що нині шукають для чоловіка викладача з української, який би допоміг набрати швидкість. "Зараз, звичайно, Володимир намагається поглибити знання, він вчить. Адже подивіться, Петро Олексійович говорить завжди повільно, з чіткими паузами, розділяючи фрази. Володимир теж так може говорити, але це не його природний темп мови. Він швидко говорить. І коли починає швидко говорити, у цей час перекладає, виникають затримки і з'являється відчуття, що людина говорить нерідною мовою.

Ми над цим працюємо і, я думаю, що він наздожене темп. Важливо, щоб навколо розмовляли українською, у штабі вже говорять лише українською", — додала вона.

Трамп прагне діалогу з данською автономією: США збираються відкрити в Гренландії консульство

субота, 24 серпень 2019, 8:10

США йдуть на посилення своїх позицій на острові, політичних та економічних. Держдепартамент США запропонував відкрити консульство країни в Гренландії, повідомляють Патріоти України з посиланням на Associated Press. Держдеп пропонує відкрити консульство...