Доведеться вчити: Зеленському шукають репетитора з української мови

Дружина кандидата в президенти України Володимира Зеленського Олена зізналася, що їхня сім'я шукає викладача української, щоб удосконалити знання. Про це розповіла в інтерв'ю BBC news України, повідомляють Патріоти України.

"Звичайно, ми знаємо українську та вільно нею спілкуємося. Але одна справа, коли ти це робиш у звичайній обстановці, швидко знаходиш слова і все добре. Останнім часом він постійно в стресі, постійно під напругою та психологічним тиском. Тому важко", - сказала Зеленська.

Додала, вперше почула мову в 2 класі на уроці української від учительки. "Звичайно, у нас були родичі, які говорили суржиком. Усі все розуміли, але занурюватися в літературну українську ми почали вже в школі".

Зеленська також повідомила, що нині шукають для чоловіка викладача з української, який би допоміг набрати швидкість. "Зараз, звичайно, Володимир намагається поглибити знання, він вчить. Адже подивіться, Петро Олексійович говорить завжди повільно, з чіткими паузами, розділяючи фрази. Володимир теж так може говорити, але це не його природний темп мови. Він швидко говорить. І коли починає швидко говорити, у цей час перекладає, виникають затримки і з'являється відчуття, що людина говорить нерідною мовою.

Ми над цим працюємо і, я думаю, що він наздожене темп. Важливо, щоб навколо розмовляли українською, у штабі вже говорять лише українською", — додала вона.

"Спільний контроль - це відсутність контролю. Це приниження держави. І цікаво, коли президент прийшов до такоі блискавичної думки. Не в Омані часом?" - Фурса

понеділок, 17 лютий 2020, 14:19

"Україна погоджується на спільний контроль кордону? Україна навряд чи. А от президент, який може мислити лише тактично й не має часу на стратегію, може таке сказати. І перейти червону лінію. Жирну таку. Яку всі назвуть клятою капітуляцією", - пише у св...

Хіти тижня. Прощання з радянщиною: Верховна Рада скасувала Стройовий статут ЗСУ

понеділок, 17 лютий 2020, 14:00

Верховна Рада України прийняла за основу та в цілому законопроект №2466 Про визнання таким, що втратив чинність, закону Про стройовий статут ЗСУ. За прийняття в цілому проголосували 278 нардепів. Перед цим 300 нардепів підтримали прийняття законопроект...