Доведеться відпочивати вдома: Болгарія призупинила видачу росіянам туристичних віз та віз для власників нерухомості

У Болгарії на невизначений термін зупинили видання громадянам РФ туристичних віз, а також віз для власників нерухомості. Причиною такого рішення стало оголошення 5 серпня персонами нон ґрата 14 співробітників посольства та консульств Болгарії у Росії. Про це повідомила Асоціація туроператорів Росії (АТОР), її заяву поширили російські ЗМІ, передають Патріоти України.

Зазначається, що болгарські дипломати поінформували туроператорів про тимчасове припинення видачі віз. "Через брак співробітників частково призупинили свою роботу консульська служба посольства Росії в Болгарії та генеральне консульство РФ у Варні. Генеральне консульство РФ у Русе призупинило роботу. Генконсульство Болгарії в Єкатеринбурзі тимчасово закрите", – повідомили в АТОР.

Раніше 5 серпня посла Болгарії в Росії Атанаса Кристіна запросили до МЗС Росії. Там йому вручили ноту міністерства про оголошення персонами нон ґрата та "неприйнятними" 14 співробітників диппредставництва та консульських установ Болгарії в Росії.

Так РФ відповіла на те, що Болгарія видворила 70 російських дипломатів, яких запідозрили у роботі на іноземну розвідку. У РФ це рішення назвали "нічим не мотивованим".

"Хотіли б наголосити, що відповідальність за наслідки цих контрпродуктивних кроків цілком і повністю лежить на уряді Болгарії на чолі з паном Петковим (колишній прем'єр-міністр Болгарії. – Ред.)", – заявили в МЗС країни-агресора. У РФ також вважають, що "недружні кроки щодо Росії не мають нічого спільного з національними інтересами Болгарії та її народу".

Той, що закликав угорців "відпочивати вдома": Віктор Орбан ледь не потонув на морі у Хорватії

вівторок, 9 серпень 2022, 12:59

Прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан потрапив у небезпечну пригоду на морі в Хорватії, інформують Патріоти України. При чому раніше глава угорського уряду радив громадянам своєї країни надавати перевагу відпочинку на озері Балатон. На Адріатичному мор...

Заступник голови Пентагону пояснив, чому Україні не дають багато систем HIMARS

вівторок, 9 серпень 2022, 12:51

Ракетні системи HIMARS використовуються для точкових ударів. У США впевнені, що Україні не потрібно поставляти сотні таких систем, а лише забезпечити безперервні поставки боєприпасів до них. Про це заявив на брифінгу заступник голови Пентагону Колін Ка...