
У Росії почали погрожувати Ілону Маску. Його нібито збираються притягнути до відповідальності за передачу Україні станцій для підключення до інтернету від Starlink. Як передають російські ЗМІ, заяву з погрозами на адресу Маска зробив голова "Роскосмосу" Дмитро Рогозін, передають Патріоти України.
"За нашою інформацією, доставка і передача Збройним силам України абонентських скриньок прийому-передачі Інтернету від Starlink здійснювалися Пентагоном. Ілон Маск, таким чином, причетний до постачання фашистських сил в Україні засобами військового зв'язку. А за це доведеться відповідати по-дорослому, Ілон, як би ти дурня не включав", — заявив Рогозін.
Маск поки на погрози з боку голови "Роскосмосу" ніяк не відреагував. Напевно, у засновника SpaceX є інші турботи, наприклад, угода з купівлі Twitter. Коли стало відомо про придбання соціальної мережі Маском, Рогозін відразу обмежив доступ до свого аккаунту.
Новомосковськ у Тульській області всю ніч атакували дрони, в результаті було уражено завод "Азот", також фіксується пожежа на Новомосковській ГРЕС, передають Патріоти України. . Вибухи та прольоти БПЛА лунали кілька годин. Після атаки місцеві жителі ...
Колишнього начальника штабу Антитерористичного центру при Службі безпеки України Дмитра Козюру засудили до довічного позбавлення волі за державну зраду та співпрацю з російськими спецслужбами. Про це повідомив генеральний прокурор Руслан Кравченко, пер...