
У захопленому та зруйнованому військовими ЗС РФ Маріуполі Донецької області люди змушені виживати в небезпечних для здоров'я умовах. Про це повідомив радник глава міста Петро Андрющенко в Телеграмі, передають Патріоти України.
За його словами, найгірше у зруйнованому місті живуть пенсіонери. Літні люди змушені їсти несвіжі продукти. Готувати їжу також неможливо. Поруч зі зруйнованими панельними будинками люди розводять багаття.
Андрющенко додав, що 30 червня це останній день, коли російські окупанти роздавали містянам хоч якусь гуманітарну допомогу. Із завтрашнього дня вона буде доступна лише для працездатних.
"Водночас єдина доступна робота — розбір завалів. Навіть тут у окупантів лише 900 робочих місць. Як виживати іншим питанням залишається відкритим", — написав радник мера Маріуполя.
Він також опублікував відео зі зруйнованого росіянами міста. На кадрах видно, що люди облаштували польову кухню на подвір'ї багатоквартирного будинку. Всюди стоять бідони з водою. Ймовірно, технічною, тому що окупантам досі не вдалося відновити стабільне водопостачання у Маріуполі.
Квартира на першому поверсі сильно постраждала під час вогневої атаки. У будинку повністю вибиті вікна, на кухні немає однієї стіни. У кімнаті літній чоловік в окулярах намагається ножем зрізати плісняву зі шматочка хліба.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...