Довела Росія: Жителі Херсонської області пішки через поля під обстрілами тікають від війни (відео)

Житель Херсонської області тікають з-під російських обстрілів сільською дорогою через поля. Багато хто йде без будь-яких речей, все залишили "в минулому". Відповідні відео опублікував Володимир Янович у Facebook, передають Патріоти України.

"Жителі Херсонської області, ризикуючи життя, йдуть пішки в бік Кривого Рогу. Херсонці нерідко залишають свої будинки пішки, на велосипедах, з порожніми руками, щоб їх не чіпляли окупанти. Йдуть через поля, ризикуючи життям під російськими обстрілами", - йдеться в повідомленні.

На кадрах видно людей, які йдуть пішки багато кілометрів з порожніми руками, а тих, хто сам йти не може, везуть на візках і візках. З собою жителі Херсонської області беруть лише найнеобхідніше. Янович розповів, що через півгодини після зйомки, росіяни накрили цю дорогу вогнем, через що спалахнули неприбрані поля.

Живі ховалися під тілами тих, хто замерз: У Гостомелі окупанти мучили в холодильниках десятки людей (відео)

вівторок, 4 жовтень 2022, 14:00

У Гостомелі на Київщині окупанти мучили в холодильних камерах 50 людей, знайдено тіла двох закатованих. Про це у Facebook повідомила поліція Київської області, передають Патріоти України. . "Ламали ребра, скручували суглоби, тижнями допитували в аероп...

Ватажки "ДНР" "намалювали" іноземних спостерігачів на "референдумі" заднім числом (документи)

вівторок, 4 жовтень 2022, 13:51

Служба безпеки України перехопила чергові російські документи, які регламентували проведення Росією фейкового референдуму на території так званої "ДНР". Про це повідомляє прес-служба СБУ, передають Патріоти України. У ході оперативної роботи виявлено з...