Довелося вдатися до шантажу: Україна змусила Іран передати чорні ящики збитого літака МАУ (відео)

Віддавати важливі докази Іран "по-хорошому" не хотів.

Українська сторона домоглася від Ірану передачі чорних ящиків збитого над Тегераном літака МАУ після того, як пригрозила вислати з країни близько тисячі іранців. Про це заявив в ефірі телеканалу "Україна 24" колишній військовий прокурор Анатолій Матіос, інформують Патріоти України.

"Була підготовлена і відправлена спеціальна нота щодо всіх громадян Ірану, які перебувають в Україні і які підлягають певним превентивним заходам аж до депортації з України, якщо не буде зроблено певних речей. Це дало результат: через 2 дні Іран передав самописці", - сказав Матіос.

За його словами, цю ноту готували спільно контррозвідка і Міністерство закордонних справ. "Саме такі речі повинні робитися, і вони робляться в усьому світі", - додав Матіос.

Зловмисник втік: На Саакашвілі напали з заточкою (відео)

четвер, 1 жовтень 2020, 19:14

Інцидент стався в київському ресторані Fabius, що розташований на Столичному шосе. 30 вересня на Михайла Саакашвілі вчинили замах. Політик живий і, судячи з усього, не постраждав, інформують Патріоти України. . Інцидент стався в київському ресторані F...

"Український синдром": Вахтанг Кікабідзе очолив список партії Саакашвілі на виборах в Грузії

четвер, 1 жовтень 2020, 19:11

В четвер ЦВК Грузії завершила реєстрацію суб'єктів парламентських виборів, призначених на 31 жовтня. Партія "Єдиний національний рух" також представила свій список кандидатів. . Одна з лідерів партії Тіна Бокучава повідомила, що першим номером у пар...