Довго думала: Після місяців мовчання Меркель висловила солідарність з Україною

Колишня канцлерка Німеччини Ангела Меркель висловила солідарність з Україною в тому, що вона назвала "варварською війною" з Росією після того, як її багатомісячне мовчання викликало критику її власної політики щодо Москви, передають Патріоти України.

Меркель, яка була канцлером протягом 16 років до грудня, сказала, що не буде давати поради збоку, але вона підтримує зусилля уряду "знайти кінець цій варварській війні", сказав Reuters учасник заходу. "Моя солідарність з Україною", – цитує її учасник церемонії прощання з президентом профспілки DGB, що покидає свою посаду.

Вільно володіючи російською мовою після того, як виросла в колишній комуністичній Східній Німеччині, Меркель викликала критику з боку США та інших за підтримку запланованого газопроводу "Північний потік-2", призначеного для доставки російського газу безпосередньо до Німеччини.

Наступник Меркель Олаф Шольц закрив проєкт. Вона також наголошувала на необхідності продовжити спілкування з президентом Росії Владіміром Путіним навіть після анексії Криму та війни на сході України.

Незважаючи на те, що Меркель зробила коротку заяву невдовзі після вторгнення Росії в лютому, заявивши, що немає виправдання для відвертого порушення міжнародного права, її мовчання з тих пір викликало невдоволення.

Актор Ульріх Маттес, друг Меркель, захищав її, сказавши журналу Stern цього тижня, що війна турбує її, але вона не хоче втручатися. "Я підозрюю, що вона не хоче бути свого роду другорядним канцлером", — цитують його слова.

Деякі інші німецькі політики, у тому числі її колишній міністр закордонних справ Зігмар Габріель, визнали, що політика примирення з Росією, можливо, була занадто оптимістичною.

Намагаються робити якісь висновки?: РФ припинила використовувати одну з концепцій своєї воєнної доктрини - британська розвідка

вівторок, 29 листопад 2022, 11:59

За останні три місяці російські війська в Україні переважно припинили розгортання у вигляді батальйонних тактичних груп (БТГ), інформують Патріоти України. Концепція БТГ відігравала важливу роль у російській воєнній доктрині протягом останніх десяти ро...

"Росіяни стали краще боротися": Президент Сербії відзначився скандальною заявою про війну в Україні

вівторок, 29 листопад 2022, 11:44

Президент Сербії Олександр Вучич прокоментував війну між Україною і Росією і заявив, що "конфлікт закінчиться не скоро", повідомляють Патріоти України. "Я не розумію, що говорять експерти, всі використовують все, що можуть: Путін використовує те, що у ...