Так звана уповноважена з прав дитини у Росії Марія Львова-Бєлова визнала, що викрала та всиновила українського хлопчика Пилипа з Маріуполя. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на інтервʼю посадовиці.
Російська омбудсменка, ордер на арешт якої видав Міжнародний кримінальний суд у Гаазі, детально розповіла про те, як вкрала українську дитину та змінила її ідентичність, аби вона перестала асоціювати себе з українцем. За словами Львови-Бєлової, Пилип не хотів їхати в Росію та казав, що його дратує Москва і все, що повʼязане з країною-агресором. Ба більше, дитина, перебуваючи в сімʼї пособниці Путіна, продовжувала слідкувати за подіями в Україні. «Він казав, що любить Україну, співав пісні українські постійно і згодом почалися зміни у свідомості», – каже Львова-Бєлова.
Посадовиця заявила, що вона витратила багато часу на те, аби змінити ідентичність хлопця та змусити його перестати любити й думати про Україну. За словами соратниці Путіна, зараз хлопець приїжджає в Маріуполь раз в рік та стверджує, що «більше не хоче там бути».
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....