"Довірився Лукашенкові": Майкл Щур дотепно висміяв "щире зізнання" Зеленського (відео)

Президент Володимир Зеленський порівнює затримання за надуманими звинуваченнями опозиційного білоруського журналіста Романа Протасевича з міжнародними злочинцями і вбивцями - російськими бойовиками "вагнерівцями". Про це сказав теелеведучий Майкл Щур у своїй програмі, передають Патріоти України.

"Уперше президент публічно підтвердив факт операції з затримання "вагнерівців". Хоча до цього він запевняв, що це маячня і такої операції взагалі не було. Зеленський довірився Лукашенку і урочисто приєднався до пів десятка людей у світі, які йому довіряють. З таким самим успіхом він міг подзвонити "вагнерівцям" і попросити їх здатися СБУ", - йдеться в сюжеті.

Інтерв'ю Зеленського Наталії Мосейчук на телеканалі олігарха Коломойського порівняли з "теплою ванною". "Цього разу віником зі зручних питань хльоскали президента України. Все інтерв'ю було "гострим" як карамель в шоколаді.

Зеленський поступово зливається із обіцянки бути президентом виключно один термін. Пройшло всього два роки першого терміну. Виходить, що на четвертому році він буде планувати свій третій термін. Зеленський, мабуть уявляє, як океан людей на руках віднесе його до ЦВК".

Україна першою у світі отримає унікальні німецькі САУ RCH 155

понеділок, 4 грудень 2023, 1:45

Україна стала першим іноземним замовником новітньої німецької колісної самохідної артилерійської установки RCH 155. Збройні Сили України мають отримати 18 таких САУ. Закупівля вартістю у 216 мільйонів євро фінансується Федеральним урядом Німеччини, пов...

До депортації українських дітей Кремль залучив мотоциклетні банди – посол США

неділя, 3 грудень 2023, 23:40

Білорусь бере участь у депортації українських дітей, а до незаконного вивезення залучають недержавні організації. Про це розповіла пані посол США з особливих доручень Бет Ван Шаак під час конференції у Торонто, передають Патріоти України. «Ми маємо інф...