"Довкола Путіна чимдалі чіткіше формується своєрідна "зона відчуження", - Голобуцький

"Сьогодні з'явились дві цікаві заяви - від секретаря Радбезу РФ Патрушева і від Дмітрія Мєдвєдєва. Обидві, на перший погляд, пафосно-пропагандистські. Але обидві, по суті, визнають неминучість поразки росії у війні. І той факт, що з вимогами та інтересами росії ніхто не має жодних намірів рахуватись - ні НАТО, ні ЄС, ні Україна", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Мєдвєдєв: "...Сама Украина договариваться совсем не хочет. О российском проекте мирного договора там давно предпочли забыть. Будто его и не было вовсе. Расчёт только на поток оружия и деньги от западных стран. Война до победного конца. ...Если уж и предлагать мирные инициативы, то такие, которые основаны на трезвом расчёте и отражают сложившееся положение дел. И такой документ давно передан Россией для обсуждения".

Патрушев: "Мы не гонимся за сроками [реалізації спецоперації - ОГ]. ...Все цели, поставленные президентом России, будут выполнены. ...Судьбу Украины будет определять народ, проживающий на ее территории".

Загалом помітний вододіл серед російських публічних діячів (чиновників, політиків, пропагандистів): ті, хто зараз почав шукати собі нішу в майбутніх розкладах після перемоги України - і ті, хто розуміє, що з їхнім бекграундом дорога хіба на лаву підсудних міжнародного трибуналу. Але другі все ж явно сподіваються долучитись до перших - довести, що вони нічого такого злочинного не робили, просто виконували посадові обов'язки, як могли.

Здається, довкола Путіна чимдалі чіткіше формується своєрідна "зона відчуження": ближнє коло дистанціюється, бо не має бажання розділити відповідальність. І не лише дистанціюється: цілком ймовірний тихий саботаж. Чутки, що "Путін перебрав на себе керівництво спецоперацією", підтверджують , що Путін і сам бачить наявні тенденції.
Прогнози "чим гіршою ставатиме економічна ситуація в росії - тим ймовірніша тиха заміна Путіна на когось прийнятного для зменшення санкцій" виглядають з кожним тижнем все актуальнішими".

На Сіверському напрямку був бій: Російським шпигунам "дали по зубах" прикордонники

субота, 4 лютий 2023, 12:30

Прикордонники вночі зупинили кілька атак російських загарбників на Сіверському напрямку. Про це у суботу, 4 лютого, повідомила прес-служба Державної прикордонної служби України, передають Патріоти України. Зазначається, що спочатку ворог з артилерії та...

"Їх дуже багато": Резніков анонсував велику кількість танків від партнерів уже незабаром

субота, 4 лютий 2023, 12:27

Німецькі танки Leopard, британські Challenger та американські Abrams вже скоро прибудуть до України. Про це очільник Міноборони Олексій Резніков повідомив у Twitter, передають Патріоти України. "Офіційно: Танкова коаліція за Україну народилася і активн...