"Довкола Путіна чимдалі чіткіше формується своєрідна "зона відчуження", - Голобуцький

"Сьогодні з'явились дві цікаві заяви - від секретаря Радбезу РФ Патрушева і від Дмітрія Мєдвєдєва. Обидві, на перший погляд, пафосно-пропагандистські. Але обидві, по суті, визнають неминучість поразки росії у війні. І той факт, що з вимогами та інтересами росії ніхто не має жодних намірів рахуватись - ні НАТО, ні ЄС, ні Україна", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Мєдвєдєв: "...Сама Украина договариваться совсем не хочет. О российском проекте мирного договора там давно предпочли забыть. Будто его и не было вовсе. Расчёт только на поток оружия и деньги от западных стран. Война до победного конца. ...Если уж и предлагать мирные инициативы, то такие, которые основаны на трезвом расчёте и отражают сложившееся положение дел. И такой документ давно передан Россией для обсуждения".

Патрушев: "Мы не гонимся за сроками [реалізації спецоперації - ОГ]. ...Все цели, поставленные президентом России, будут выполнены. ...Судьбу Украины будет определять народ, проживающий на ее территории".

Загалом помітний вододіл серед російських публічних діячів (чиновників, політиків, пропагандистів): ті, хто зараз почав шукати собі нішу в майбутніх розкладах після перемоги України - і ті, хто розуміє, що з їхнім бекграундом дорога хіба на лаву підсудних міжнародного трибуналу. Але другі все ж явно сподіваються долучитись до перших - довести, що вони нічого такого злочинного не робили, просто виконували посадові обов'язки, як могли.

Здається, довкола Путіна чимдалі чіткіше формується своєрідна "зона відчуження": ближнє коло дистанціюється, бо не має бажання розділити відповідальність. І не лише дистанціюється: цілком ймовірний тихий саботаж. Чутки, що "Путін перебрав на себе керівництво спецоперацією", підтверджують , що Путін і сам бачить наявні тенденції.
Прогнози "чим гіршою ставатиме економічна ситуація в росії - тим ймовірніша тиха заміна Путіна на когось прийнятного для зменшення санкцій" виглядають з кожним тижнем все актуальнішими".

У районі базування двох авіаполків: У російському Курську пролунав потужний вибух (фото, відео)

середа, 29 червень 2022, 0:34

Жителі Курська налякані і скаржаться, що у соціальних мережах адміни видаляють коментарі на тему вибуху. "Сьогодні, приблизно о 22:17 на схід від Курська був збитий український безпілотник. На місці працюють наші військові, виїхали представники спецслу...

"Путін хотів менше НАТО біля своїх кордонів": Столтенберг пообіцяв ударити по хворому місцю глави Кремля

середа, 29 червень 2022, 0:24

Російський диктатор Володимир Путін найближчим часом отримає ще більшу присутність Північноатлантичного альянсу біля кордонів РФ. Про це заявив генсек НАТО Єнс Столтенберг на брифінгу за підсумками підписання меморандуму між Туреччиною, Швецією та Фінл...