Доводиться "відмиватись": СБУ пояснила, як Баканов став лейтенантом

Служба безпеки України пояснила, як перший заступник голови СБУ і в. о. очільника відомства Іван Баканов (у минулому керівник "Студії Квартал-95”) отримав звання лейтенанта. Про це СБУ розповіла у відповідь на інформаційний запит, повідомляють Патріоти України.

Зазначається, що, відповідно до ч.2 ст. 20 Закону про військову службу за контрактом осіб офіцерського складу, у СБУ приймаються громадяни України з числа військовозобов'язаних, які мають вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем підготовки не нижче бакалавра, що відповідає профілю службової діяльності, і не досягли граничного віку перебування на військовій службі осіб офіцерського складу.

Також повідомляється, що військове звання лейтенант присвоюється військовослужбовцям, військовозобов'язаним, які мають вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче спеціаліста, споріднену з профілем службової діяльності, під час атестування до офіцерського складу.

У відповіді на запит також йдеться про те, що Баканов перебував на обліку в Дзержинському районному військовому комісаріаті Дніпропетровської області й мав військове звання рядовий запасу.

Хіти тижня. Юні мученики: Львівських студентів розстріляли за відмову навчатися російською

субота, 21 вересень 2019, 23:05

Процес над студентами і гімназистами, частина з яких були прихильниками ОУН або членами «Юнацтва», почався у вересні 1940 року. Чого тільки не витворяла радянська влада в Україні, які дикунські методи не вигадувала, як тільки не нищила наш цвіт, аби ли...

"Перенесіть бойові дії на всю територію України": Ідеолог "русского міра" закликав до війни

субота, 21 вересень 2019, 23:00

Семен Багдасаров стверджує, що українська сторона нібито зірвала домовленості щодо Донбасу. Пропагандист РФ, директор Центру вивчення країн Близького Сходу і Центральної Азії Семен Багдасаров закликав "Л/ДНР" перенести бойові дії зі сходу на решту тери...