Доводиться "відмиватись": СБУ пояснила, як Баканов став лейтенантом

Служба безпеки України пояснила, як перший заступник голови СБУ і в. о. очільника відомства Іван Баканов (у минулому керівник "Студії Квартал-95”) отримав звання лейтенанта. Про це СБУ розповіла у відповідь на інформаційний запит, повідомляють Патріоти України.

Зазначається, що, відповідно до ч.2 ст. 20 Закону про військову службу за контрактом осіб офіцерського складу, у СБУ приймаються громадяни України з числа військовозобов'язаних, які мають вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем підготовки не нижче бакалавра, що відповідає профілю службової діяльності, і не досягли граничного віку перебування на військовій службі осіб офіцерського складу.

Також повідомляється, що військове звання лейтенант присвоюється військовослужбовцям, військовозобов'язаним, які мають вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче спеціаліста, споріднену з профілем службової діяльності, під час атестування до офіцерського складу.

У відповіді на запит також йдеться про те, що Баканов перебував на обліку в Дзержинському районному військовому комісаріаті Дніпропетровської області й мав військове звання рядовий запасу.

Доки поляки не визнають своїх історичних злочинів, ситуація виглядає як свинство, - директор Інституту нацпам'яті (відео)

п’ятниця, 21 лютий 2020, 23:42

Треба визнати, що українці вдавалися до жорстоких дій проти поляків, але це була реакція на політику польської влади. Маємо історичний конфлікт із Польщею навколо Волинської трагедії. Але можемо знайти консенсус. Про це в інтерв'ю говорить директор Інс...

Хіти тижня. Україна летить у прірву? "Мюнхенские отговорки, или Как Зеленский озвучил новые шаги "ползучей капитуляции", - блогер

п’ятниця, 21 лютий 2020, 23:05

"Итог мюнхенского выступления Зеленского выглядит не слишком оптимистичным. Украина продолжает ползти в направлении капитуляции", - пише у своєму блозі Віталій Дяченко, передають Патріоти України, і продовжує:. "Выступление президента Украины Владимира...