Доводиться "відмиватись": СБУ пояснила, як Баканов став лейтенантом

Служба безпеки України пояснила, як перший заступник голови СБУ і в. о. очільника відомства Іван Баканов (у минулому керівник "Студії Квартал-95”) отримав звання лейтенанта. Про це СБУ розповіла у відповідь на інформаційний запит, повідомляють Патріоти України.

Зазначається, що, відповідно до ч.2 ст. 20 Закону про військову службу за контрактом осіб офіцерського складу, у СБУ приймаються громадяни України з числа військовозобов'язаних, які мають вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем підготовки не нижче бакалавра, що відповідає профілю службової діяльності, і не досягли граничного віку перебування на військовій службі осіб офіцерського складу.

Також повідомляється, що військове звання лейтенант присвоюється військовослужбовцям, військовозобов'язаним, які мають вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче спеціаліста, споріднену з профілем службової діяльності, під час атестування до офіцерського складу.

У відповіді на запит також йдеться про те, що Баканов перебував на обліку в Дзержинському районному військовому комісаріаті Дніпропетровської області й мав військове звання рядовий запасу.

Хіти тижня. "ПриватБанк" не повернуть колишнім власникам: Рада зробила крок до ухвалення важливого закону

середа, 1 квітень 2020, 8:30

Верховна Рада на позачерговому зібранні у понеділок, 30 березня, прийняла законопроект, що регулює роботу банківської діяльності, передають Патріоти України. За таке рішення у першому читанні і за основу проголосували 267 депутатів. Відзначимо, що ініц...

Можуть померти мільйони: Трамп виступив з терміновим зверненням до нації через коронавірус

середа, 1 квітень 2020, 8:28

Президент США Дональд Трамп виступив з екстреним зверненням до американської нації через смертельний коронавірус. Глава держави закликав свій народ дотримуватися строгого карантину мінімум до кінця квітня. Під час прес-конференції в Білому домі Трамп д...