"Дозволить Путіну виграти війну": Британський полковник попереджає Україну про ймовірну зраду Заходу

Зимою західні партнери можуть зрадити Україну, оскільки російський диктатор Володимир Путін вкотре вдасться до газового шантажу. Україна має всього три місяці, щоб запобігти можливій зраді і не дозволити армії Путіна виграти війну. Таку думку висловив колишній командувач британською армією полковник Річард Кемп, передають Патріоти України із посиланням на The Telegraph.

Він вважає, що війна може перейти у фазу "глибокої заморозки", а країни-союзники України почнуть тиснути на президента Володимира Зеленського. "У той час як європейці сліпо тамували свій голод за дешевою російською енергією, Путін роками готував для них стратегічну пастку. Його фінансування, дезінформація і агенти впливу в екологічному русі збільшили залежність від Росії, зігравши вирішальну роль у запобіганні видобутку сланцевого газу в Європі, а також у припиненні Німеччиною ядерної енергетики під сильним впливом партій зелених, що виникли з фінансованого Москвою антиядерний рух в 1980-х рр. Майстер політичної та економічної війни, а також пропаганди, Путін переслідував як економічну вигоду Росії, так і отримання політичного впливу в подібних ситуаціях", - вважає Кемп.

За його припущенням, Захід хоче вести до мінімуму економічний збиток через санкції. Країни-союзники України значно скоротили споживання газу серед побутових споживачів, також ціни на газ можуть сильно злетіти. Це викличе масове невдоволення виборців, що може змусить політиків переглянути свою підтримку України і жорстким санкціям проти Росії.

"Путін знає, як посилити тиск до тих пір, поки європейські країни не здадуться, в тому числі шляхом повного відключення енергопостачання. З цією загрозою, що нависла над їх головами, він буде маніпулювати припиненням вогню на саміті G20 в листопаді, заявивши, що мир може наступити, якщо він утримає Донбас, Крим і захоплену ним територію вздовж південного узбережжя України", - пояснив британський військовий.

"Сюрпризи" до "референдуму": В окупованих Мелітополі та Бердянську вибухи прогриміли майже водночас

неділя, 25 вересень 2022, 13:29

У тимчасово окупованому Бердянську в Запорізькій області пролунав потужний вибух. Майже в той же час вибух чули і в Мелітополі. Перші повідомлення про вибухи з'явилися близько 11:47. Відомо, що у Бердянську вибух пролунав у центрі міста, нагадують Патр...