В окупованому Криму росіяни знесли станцію технічного обслуговування, де відмовилися обслуговувати військовий автомобіль російських окупантів. Про це повідомив голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров, передають Патріоти України.
Він уточнив, що власниками та працівниками СТО були кримські татари. «Подія (відмова обслуговувати окупантів — ред.) набула широкого резонансу не лише в окупованому Криму, а й за його межами», — зазначив Чубаров.
За його словами, на днях це СТО знесли російські окупанти за «сфальсифікованими даними про нібито незаконність його будівництва». Чубаров підкреслив, що після звільнення Криму від російських військ винні у незаконному знесенні СТО мають покарати, а його власники — отримати компенсацію за рахунок окупантів і «стукачів».
У тимчасово окупованому Mariupol повідомляється про серйозну паливну кризу, яка, за словами місцевих посадовців, фактично вплинула на роботу транспорту, логістики та базових міських послуг, передають Патріоти України. Про ситуацію заявив в.о. голови Ма...
Об'єкт був критично важливою ланкою залізничної гілки Керч — Джанкой, якою російські війська перекидали техніку, пальне та боєприпаси. У ніч проти 23 червня підрозділи ССО остаточно ліквідували залишки цієї переправи разом із ворожою ремонтною технікою