Дрібні капості скреп: РПЦ "помстилася" Александрійському патріарху за визнання ПЦУ

У п'ятницю, 8 листопада, патріарх Феодор II згадував ім'я митрополита Київського Епіфанія під час богослужіння, що вкрай обурило представників РПЦ.

Патріарх Феодор. Фото: ВВС.

У відповідь на те, що патріарх Александрійський і всієї Африки Феодор II визнав Православну церкву України, в РПЦ відмовилися від поминання церковника. При цьому автокефальну українську церкву росіяни назвали неканонічною і розкольницькою, передають Патріоти України.

"Російська православна церква глибоко засмучена інформацією про рішення Александрійського патріарха Феодора визнати Епіфанія Думенка як керівника ПЦУ і поминанням його імені в диптихах Александрійської церкви.

Це означає, що поминання імені Олександрійського патріарха не зможе тривати при здійсненні патріарших богослужінь у Російській православній церкві", – сказав заступник голови синодального Відділу зовнішніх церковних зв'язків РПЦ протоієрей Микола Балашов. За його словами, Синод Московського патріархату розгляне повідомлення, що надійшли, для ухвалення подальших рішень.

Хіти тижня. У Ростовській області "чекісти" Путіна затримали високопоставленого українського агента, - росЗМІ

п’ятниця, 22 листопад 2019, 2:00

Йдеться про силову операцію проти офіцера бригади ППО Південного військового округу РФ. На чоловіка навалилося з десяток "чекістів" у масках. ФСБ затримала в місті Аксай Ростовської області військовослужбовця за підозрою в зборі секретної інформації дл...

Хіти тижня. Проект з принцесою: Ще один "слуга народу" попався на дуже дивному листуванні в Раді (фото)

п’ятниця, 22 листопад 2019, 1:00

Андрій Задорожний обговорював інвестиційний проект під час засідання в ВР. Народний депутат від "Слуги народу" Андрій Задорожний під час засідання Верховної Ради, на якому в першому читанні було прийнято скандальний земельний закон, обговорював в листу...