Дрібні капості скреп: РПЦ "помстилася" Александрійському патріарху за визнання ПЦУ

У п'ятницю, 8 листопада, патріарх Феодор II згадував ім'я митрополита Київського Епіфанія під час богослужіння, що вкрай обурило представників РПЦ.

Патріарх Феодор. Фото: ВВС.

У відповідь на те, що патріарх Александрійський і всієї Африки Феодор II визнав Православну церкву України, в РПЦ відмовилися від поминання церковника. При цьому автокефальну українську церкву росіяни назвали неканонічною і розкольницькою, передають Патріоти України.

"Російська православна церква глибоко засмучена інформацією про рішення Александрійського патріарха Феодора визнати Епіфанія Думенка як керівника ПЦУ і поминанням його імені в диптихах Александрійської церкви.

Це означає, що поминання імені Олександрійського патріарха не зможе тривати при здійсненні патріарших богослужінь у Російській православній церкві", – сказав заступник голови синодального Відділу зовнішніх церковних зв'язків РПЦ протоієрей Микола Балашов. За його словами, Синод Московського патріархату розгляне повідомлення, що надійшли, для ухвалення подальших рішень.

Темпи утилізації живої сили та артилерії підскочили: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати росіян станом на 3 червня

субота, 3 червень 2023, 8:05

Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 03.06.23 складають:

"Герасимов і Шойгу вишукують можливості": Ексдиректор ЦРУ вказав на вразливість РФ і оцінив шанси України на успіх у контрнаступі

субота, 3 червень 2023, 7:48

Українська армія під час майбутнього контрнаступу матиме значну перевагу над незлагодженими російськими силами. Командування РФ зараз шукає можливості для здобуття хоча б найменших перемог. Про це у коментарі "Укрінформу" заявив екскерівник Центральног...