Дрібниця, але приємно: Маріна "Русскіє нє моґут нєсті отвєтствєнность" Овсяннікова вже не працює в Die Welt

"Маріна "Русскіє нє моґут нєсті отвєтствєнность" Овсяннікова вже не працює в Die Welt - про це вона сама сьогодні повідомила в інстаграмі", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Спланована операція ФСБ не дала очікуваних результатів - "своя людина" в крупному німецькому інформаційному агентстві не допомогла переламати ситуацію в інфопросторі ЄС на користь Росії? Чи все ж здійснився найменш реалістичний прогноз: спецслужби ФРН зробили належні висновки з попереджень українських і натівських джерел?
Але малоймовірно, що на цьому кар'єра Овсяннікової завершиться, навіть якщо її дійсно свідомо звільнили як агента і для певних кіл вона "провалена". Як полюбляють казати у ворога: "немає покидьків - є кадри". Її притулять деінде - навіть якщо тимчасово "заморозять" і дадуть відпустку.
Та й взагалі: чого це всі раптом вирішили, що вона - професійна журналістка? А не просто шльондра?".

Радіаційне ураження внаслідок аварії на ЗАЕС можуть отримати близько мільйона людей, і не лише в Україні, - експерт

п’ятниця, 12 серпень 2022, 15:30

У випадку спровокованої російськими терористами аварії на Запорізькій атомній енергостанції радіація забруднить територію площею 2 млн км кв. При цьому ураження різного ступеня отримають понад мільйон людей, і не лише в Україні. Про це розповіла голова...

Земля бетоном: ЗСУ ліквідували ватажка "ДНР" і засновника російської весни-2014 у Горловці Крикуленка

п’ятниця, 12 серпень 2022, 15:24

ЗСУ ліквідували ватажка "ДНР", який був засновником "російської весни-2014" у Горловці Донецької області Юрія Крикуленка. Про це повідомляє видання Gorlovka.ua, передають Патріоти України. За даними видання, українська артилерія високоточним ударом влу...