Дрон вразив черговий Т-90: ЗСУ показали знищення новітнього танку російського ВПК (відео)

Знищення танка Т-90М Прорив

Українські бійці знищили російський танк Т-90М Прорив. Про це 25 травня повідомили Сухопутні війська ЗСУ, опублікувавши відео.

"На рахунку підрозділу роти ударних БПЛА 47 ОМБр вже шість Т-90 Прорив", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що всі шість танків зупинені під час руху, два з них з миттєвою детонацією, два спалили під час повторного ураження і два запалити не вдалось.


Танк Т-90М Прорив - це глибока модернізація російського ОБТ Т-90 прийнята на озброєння в 2020 році. У ньому встановлено нову вежу, оснащену системою управління вогнем Калина з інтегрованою бойовою інформаційно-керуючою системою тактичної ланки.

Підписання угоди КНДР і Росії обурило Сеул: Уряд Південної Кореї розглядає можливість постачання зброї Україні

п’ятниця, 21 червень 2024, 0:37

Південна Корея – один із найбільших у світі постачальників озброєнь. Проте в Україну Сеул постачати озброєння довго ухилявся, боячись реакції Росії та Китаю. Південна Корея розгляне питання щодо постачання зброї Україні після укладення договору про...

Наймасштабніша DDoS атака в історії: Українська ІТ-армія вдарила по банківській системі РФ. Виведено з ладу платіжну систему "Мир"

п’ятниця, 21 червень 2024, 0:14

ІТ-армія здійснила масштабну атаку на російську банківську систему, включно з інфраструктурою національної системи платіжних карток (НСПК) – оператора карток "Мир". Про це повідомляє пресслужба ІТ ARMY of Ukraine. Внаслідок DDoS атаки ВТБ, Сбербанк, Т...