"Друг Володя" ще чекає? Пєсков заявив, що Трамп досі не привітав Путіна з днем народження

Речник Кремля Дмитро Пєсков повідомив, що російський диктатор Володимир Путін, який 7 жовтня святкував день народження, досі не отримав вітань від президента США Дональда Трампа. Про це пише російська пропагандистська інформагенція РИА Новости, передають Патріоти України.

Лідер РФ Володимир Путін, якому 7 жовтня виповнилося 73 роки, не отримував привітання з днем народження від свого американського колеги Дональда Трампа, розповів прессекретар російського лідера Дмитро Пєсков у брифінгу. "Привітань Путіну з нагоди минулого дня народження від Трампа поки не надходило", - сказав Пєсков.

Хто привітав російського диктатора

Одним із перших Путіна привітав правитель Північної Кореї Кім Чен Ин, він підкреслив роль Росії у формуванні нового світового порядку. "Мій найдорожчий товариш Володимир Путін, надсилаю вам найщиріші та найтепліші вітання з визначним днем народження. Пхеньян і Москва завжди будуть разом, а наша дружба буде вічною", — йдеться у привітанні.

Самопроголошений лідер Білорусі Олександр Лукашенко побажав Путіну міцного здоров’я, щастя, добробуту та невичерпної енергії для досягнення нових успіхів на найвищій державній посаді. "Принциповість і цілеспрямованість, вірність обов’язку та політична мудрість, виняткова відданість батьківщині і тверда воля у відстоюванні національних інтересів здобули вам всенародне визнання та повагу закордонних колег", — зазначається у його привітанні.

Також у цей день Путіна привітали президент Азербайджану Ільхам Алієв, президент Казахстану Касим-Жомарт Токаєв, прем’єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян, прем’єр-міністр Індії Нарендра Моді, президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган, очільник КНР Сі Цзіньпін та інші лідери.

Чекісти вже не врятують недоімперію? Ексочільник ГУР та СЗР заявив, що російські спецслужби досягли крайньої стадії деградації. Подробиці

неділя, 1 лютий 2026, 7:27

Спецслужби Росії зараз перебувають на останньому, четвертому рівні деградації, що характеризується повною авторитаризацією та відсутністю здатності приймати незалежні рішення. Про це в інтервʼю Radio NV заявив колишній очільник Головного управління ро...

На концерт Кобзона повертається аншлаг: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 1 лютого

неділя, 1 лютий 2026, 6:49

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 01.02.26 орієнтовно склали: