Друг Зеленського, президент Eurolab у Москві виступив за об'єднання України з Росією й анонсував посадки "старої влади" та олігархів, крім Коломойського (відео)

Російсько-український телеведучий Андрій Пальчевський, який є засновником медичного центру Eurolab, де здавав аналізи кандидат у президенти Володимир Зеленський, закликав росіян поменше критикувати Україну. Такі дії на його переконання заважають возз'єднанню обох країн, зазначають Патріоти України.

Скандальну заяву чолоавік, котрого звинувачують у співпраці з ГРУ зробив в ефірі програми "60 хвилин" на телеканалі "Росія 1". Пальчевський виступав на ток-шоу ще в березні, однак відео почали активно поширювати в мережі тільки зараз.

"В Україні в 2019 році є можливість переходу від старої, олігархічної форми правління, до нової. Перше – це Володимир Зеленський, який лідирує і менше за всіх асоціюється з олігархатом. І друге: ображена Юлія Тимошенко, яка, як ми сподіваємося – українці – посадить своїх кривдників, старих олігархів до в'язниці. І останнє, найголовніше: чим більше і грубіше ви будете лаяти Україну, тим далі ми будемо від нашого щасливого дня возз'єднання. Я дуже вас прошу", – сказав президент Eurolab.

"Ми дуже любимо Україну. Зворушливо, що ви проводите агітацію саме в московській студії", – відреагували ведучі Ольга Скабєєва і Євген Попов.

Відзначимо, що під час програми Пальчевський назвав Росією "великою країною" і позитивно оцінив поїздку кандидата в президенти України Юрія Бойка і кума президента РФ Віктора Медведчука до російського прем'єра Дмитра Медведєва в Москву.

"Я нічого би не бачив поганого в тому, що колись хтось повинен починати знаходити спільну мову. Час розкидати каміння, час збирати каміння. Час ненавидіти, але і час любити. Так написано в Писанні... Я вірю в те, що люди, які прилітають, відлітають, і я сподіваюся, колись і ви до нас прилетите... Не можемо ж ми перебувати в тому стані, в якому дві країни знаходяться не протягом п'яти років, як думають деякі, а як мінімум 15 років", – додав Пальчевський.

Джерело: Обозреватель

Падіння ракети в Пшеводуві: Україна не підтверджує висновків розслідування Польщі, - ЗМІ

субота, 30 вересень 2023, 11:58

Україна вважає, що розслідування падіння ракети в польському місті Пшеводув у листопаді 2022 року не завершено. Висновки Польщі поки що підтвердити не можна. Про це неназваний український чиновник повідомив "Європейській правді", передають Патріоти Укр...

"Один напився і давай по нас стріляти": Окупант поскаржився на пияцтво серед військових в армії РФ. Перехоплення

субота, 30 вересень 2023, 11:22

Російські окупанти продовжують скаржитися на пияцтво серед військових в армії РФ. Один із них розповів братові про витівки своїх товаришів та повну втрату зубів через умови перебування на фронті. Про це свідчить аудіоперехоплення, опубліковане Головним...