"Друга армія світу" довго билася за гаражі: У Сєвєродонецьку навмисне облаштували "пастку" для ворога, - Арестович

З 4 квітня найдальше просування російських військ на найголовнішій ділянці на Донбасі склало 25 км. Про це розповів радник голови ОП Олексій Арестович, передають Патріоти України.

"Друга армія світу б'ється за гаражний кооператив на сході Сєвєродонецька і нарешті його взяла... Ну як взяла?! Ми ж його спеціально робили як пастку: затягли туди їхні частини, сконцентрували зусилля і вдарили з усіх боків. В результаті приблизно тижня вуличних боїв вони зазнали втрат в мотивованій підготовленій піхоті. А коли ми зрозуміли, що завдання виконане - відійшли з Сєвєродонецька", - пояснив він.

Зараз російські війська сконцентрували війська близько 20 БТГ в напрямку Попасної та Лисичанська, додав Арестович: "Частиною рухаються в бік Бахмута, частиною - на перерізання доріг і частиною підійшли до південних околиць Лисичанська. Там зараз йдуть бої".

"Лисичанськ ми утримуємо поки. З одного боку, ситуація здається тривожною, тому що між північним російським угрупуванням (за Сіверським Донцем) і південним всього 18 км. З іншого, зберігається управління, командування діє відповідно до задуму... Ситуація керована, хоча вельми складна", - запевняє Арестович.

Радник глави ОП зазначив, що питання в тому, яку ціну російське військово-політичне командування платить за окупацію невеликого міста. "За весь час "взяття" Сєвєродонецька російські війська провели чотири ротації. І ті, хто йшов, мали 40-70% втраченої техніки й особового складу в БТГ. Не можна таку ціну платити за тактичний успіх", - сказав він.

Крім того, навіть якщо ворогові вдасться захопити Луганську область, в Донецькій його чекає ще "чотири Лисичанська". "Що буде з Донецькою областю? Там їх чекає чотири "Лисичанська". Уявляєте перспективи їхнього взяття? А Слов'янськ підготовлений до оборони так само, як і Краматорськ. Армія зітреться такими темпами... Вони (росіяни - ред.), звичайно, пруть. Протягом року при збереженні таких темпів вони пройдуть ще 75 км", - додав Арестович.

Окупанти не встигають ремонтувати: Нові супутникові знімки показали стан Антонівського мосту після ударів ЗСУ

субота, 20 серпень 2022, 7:30

Стан Антонівського мосту після нових ударів Збройних сил України став ще гіршим. Окупанти поспіхом намагаються "латати" дірки, але все марно - перекидати техніку цим шляхом досі неможливо. Про це свідчать нові супутникові знімки з Херсонщині, опубліко...

Буде чим нищити окупантів! Німеччина спільно з ЄС закуплять для України 225 високоточних снарядів Vulcano

субота, 20 серпень 2022, 7:22

Збройні сили України отримають 225 високоточних артилерійських снарядів Vulcano. Поставку боєприпасів оплатять Німеччина та Європейський Союз. Про це йдеться у заяві Федерального уряду Німеччини, передають Патріоти України. Ці снаряди сумісні з будь-як...