
На фоні того, як військові експерти попереджають про нібито новий наступ російських окупантів, загарбники продовжують нести втрати. Причиною цього не завжди є влучні удари українських захисників, передають Патріоти України.
Ось, наприклад, у Мангуському районі Донецької області "обеззброїла" декілька російських танків звичайна багнюка. Про це повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко.
Ще 31 січня під Урзуфом в напрям Юр’ївки на грунтовці застрялго шість ворожих танків. Окупанти голосили та намагалися щось зробити, аби їх якось витягти. Але тягнути вже просто нічим.
Станом на вівторок, 7 лютого, російський металобрухт все ще на місці. Досі "друга армія світу" не може витягнути свою техніку з багнюки."Друга армію світу наносить удар. Здебільше - сама по собі", – зазначив Андрющенко
Україна вважає, що їй вдалося заручитися підтримкою адміністрації президента США Дональда Трампа у зусиллях, спрямованих на змушення Росії до повернення за стіл переговорів, передають Патріоти України з посиланням на The Kyiv Independent. Посилаючись н...
Тепер не тільки Лавров після традиційних погроз канюче про переговори з тими "фашистами". Практично одночасно директор ФСБ Росії Александр Бортніков у коментарі виданню "Вести" теж заявив щось там про переговори, зазначають Патріоти України . Під час ...