
На фоні того, як військові експерти попереджають про нібито новий наступ російських окупантів, загарбники продовжують нести втрати. Причиною цього не завжди є влучні удари українських захисників, передають Патріоти України.
Ось, наприклад, у Мангуському районі Донецької області "обеззброїла" декілька російських танків звичайна багнюка. Про це повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко.
Ще 31 січня під Урзуфом в напрям Юр’ївки на грунтовці застрялго шість ворожих танків. Окупанти голосили та намагалися щось зробити, аби їх якось витягти. Але тягнути вже просто нічим.
Станом на вівторок, 7 лютого, російський металобрухт все ще на місці. Досі "друга армія світу" не може витягнути свою техніку з багнюки."Друга армію світу наносить удар. Здебільше - сама по собі", – зазначив Андрющенко
РФ вже три місяці поспіль демонструє свої спроможності щодо завдання масованих ударів по Україні - 600 безпілотників і 70 ракет протягом місяця. Таку думку в етері Еспресо та Slawa.TV висловив дипломат, надзвичайний і повноважний посол України в Респуб...
Президент Сербії Александар Вучич заявив у суботу, що піде у відставку протягом кількох тижнів, і оголосив дострокові президентські та парламентські вибори, передають Патріоти України з посиланням на Reuters. Заява Вучича пролунала після півтора року а...