
На фоні того, як військові експерти попереджають про нібито новий наступ російських окупантів, загарбники продовжують нести втрати. Причиною цього не завжди є влучні удари українських захисників, передають Патріоти України.
Ось, наприклад, у Мангуському районі Донецької області "обеззброїла" декілька російських танків звичайна багнюка. Про це повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко.
Ще 31 січня під Урзуфом в напрям Юр’ївки на грунтовці застрялго шість ворожих танків. Окупанти голосили та намагалися щось зробити, аби їх якось витягти. Але тягнути вже просто нічим.
Станом на вівторок, 7 лютого, російський металобрухт все ще на місці. Досі "друга армія світу" не може витягнути свою техніку з багнюки."Друга армію світу наносить удар. Здебільше - сама по собі", – зазначив Андрющенко
Схоже Кремль тестує через ручного комуніста настрої суспільства перед тим як прийняти остаточне рішення. Лідер російської комуністичної партії КПРФ Геннадій Зюганов під час передвиборчого з’їзду закликав примусово вилучити кошти громадян та бізнесу, що...
На Запорізькому напрямку українські військові вперше знищили російський безпілотник "Черника". Про це повідомили у компанії "Генерал Черешня", передають Патріоти України. . За даними компанії, дрон перехопили підрозділ "Посіпаки" 39-го зенітного ракет...