
На фоні того, як військові експерти попереджають про нібито новий наступ російських окупантів, загарбники продовжують нести втрати. Причиною цього не завжди є влучні удари українських захисників, передають Патріоти України.
Ось, наприклад, у Мангуському районі Донецької області "обеззброїла" декілька російських танків звичайна багнюка. Про це повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко.
Ще 31 січня під Урзуфом в напрям Юр’ївки на грунтовці застрялго шість ворожих танків. Окупанти голосили та намагалися щось зробити, аби їх якось витягти. Але тягнути вже просто нічим.
Станом на вівторок, 7 лютого, російський металобрухт все ще на місці. Досі "друга армія світу" не може витягнути свою техніку з багнюки."Друга армію світу наносить удар. Здебільше - сама по собі", – зазначив Андрющенко
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...
Журналісти проєкту «Схеми» повідомили, що чинний суддя Конституційний Суд України Юрій Барабаш у 2010 році, ще як науковець, підготував правовий висновок для КСУ, в якому обґрунтовувалася неконституційність політичної реформи 2004 року, передають Патрі...