"Друга армія світу"? У Бєлгородській області російські військові продали автомати, щоб.. купити їжі

Погане забезпечення армії держави-терориста Росії почало штовхати солдатів на кримінальні злочини. Зокрема у місті Валуйки Бєлгородської області двоє військовослужбовців РФ продали три автомати, щоб купити собі їжу, передають Патріоти України.

Про це стало відомо із заяви командира зведеного підрозділу за фактом скоєння злочину, що опинилася у розпорядженні автора Telegram-каналу "Досье Шпиона". Зазначається, що до Валуйок було передислоковано 200 омсбр 14 АК СФ із Мурманської області.

Як ідеться у документі, старший матрос Євген Кулієв у змові зі своїм товаришем по службі старшиною Сергієм Горячівським вкрали з розташування частини 3 автомати АК-74 і продали їх місцевим цивільним за 45 000 рублів, витративши вторговані гроші на придбання продуктів харчування.

Тепер голодним військовослужбовцям загрожує від 8 до 12 років позбавлення волі за вчинене, водночас контракти у них були підписані лише на три місяці.

Москва дала знати про власну слабину: Лавров пригрозив Україні "комплексом заходів", а потім виявив готовність відновити переговори "в будь-який час"

вівторок, 23 червень 2026, 15:48

Кремль наразі робить те, що сам вважає проявом слабкості: просить про переговори. Глава Міністерства закордонних справ (МЗС) країни-агресорки РФ Сергій Лавров стверджує, що Москва готова «забезпечити безпеку» свого союзника — Білорусі. При цьому Росія ...

"Запальна" ніч у Криму знищено стратегічний міст, і загалом понад 60 цілей

вівторок, 23 червень 2026, 15:10

У ніч на вівторок, 23 червня, підрозділи Сил безпілотних систем ЗСУ завдали ударів по понад 60 ключових об'єктах противника на тимчасово окупованій території Криму. Про військові досягнення повідомили Сили безпілотних систем ЗСУ та майор Роберт "Мадяр"...