
Погане забезпечення армії держави-терориста Росії почало штовхати солдатів на кримінальні злочини. Зокрема у місті Валуйки Бєлгородської області двоє військовослужбовців РФ продали три автомати, щоб купити собі їжу, передають Патріоти України.
Про це стало відомо із заяви командира зведеного підрозділу за фактом скоєння злочину, що опинилася у розпорядженні автора Telegram-каналу "Досье Шпиона". Зазначається, що до Валуйок було передислоковано 200 омсбр 14 АК СФ із Мурманської області.
Як ідеться у документі, старший матрос Євген Кулієв у змові зі своїм товаришем по службі старшиною Сергієм Горячівським вкрали з розташування частини 3 автомати АК-74 і продали їх місцевим цивільним за 45 000 рублів, витративши вторговані гроші на придбання продуктів харчування.
Тепер голодним військовослужбовцям загрожує від 8 до 12 років позбавлення волі за вчинене, водночас контракти у них були підписані лише на три місяці.
Україна і Росія провели 76 обмін полоненими. Додому повернулись 160 українців – усі військові, які перебували в неволі з 2022 року. Про це повідомив Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими (КШППВ) у п'ятницю, 26 червня, передають ...
На всій території анексованого півострова окупаційна влада запровадила режим "надзвичайної ситуації регіонального характеру", повідомив так званий губернатор Михайло Развожаєв, передають Патріоти України. Це пояснили потребою "розв'язати питання економ...