"Друга армія світу": У Боровій на Харківщині окупанти ходять у жіночих лосинах та капцях

Російські військові не перестають дивувати. Так, у тимчасово окупованому селищі Борова Харківської області "друга армія світу" має настільки мізерне матеріальне забезпечення, що викликає лише подив і навіть сміх. Про це повідомили у телеграм-каналі селищної ради, передають Патріоти України.

Наприклад, підрозділ росіян, який "квартирується" в одному з місцевих клубів, ходять в заношеному домашньому одязі, деяких чоловіків бачили навіть в жіночих лосинах, а замість берців носять калоші або гумові капці.

За інформацією селищної ради, живуть окупанти здебільшого в установах соціальної інфраструктури і в деяких будинках місцевих жителів. Крім того, окупувавши села громади, російські військові випилюють ліс.

Бойові дії на території громади не ведуться. Втім, як і раніше, відсутній інтернет, слабкий мобільний зв'язок (пробивається тільки в окремих місцях), гостро не вистачає ліків, немає можливості зняти готівку.

Водночас виїхати з окупації на підконтрольну українській владі територію неможливо, окупанти повністю закрили блокпости на в'їзд і на виїзд. Ізюмський напрямок залишається найгарячішою точкою в Харківській області. 14 травня ЗСУ контратакували російські війська на Ізюмському напрямку, відкинувши їх мінімум на 10 км. Так, ворог, що знаходився в Підвисокому, масово передислокується в Гороховатку.

"Не хочу таке чути в нашій країні": Президент Хорватії назвав "Слава Україні!" гаслом шовіністів

середа, 31 травень 2023, 21:53

Відомий своїми проросійськими поглядами президент Хорватії Коран Міланович вважає, що гасло "Слава Україні!" відноситься до шовіністів і має таке ж походження, як і вигук хорватських усташів "За дім готові". Про це пише видання N1, передають Патріоти У...

У ГУР пояснили, чому Буданов допоміг "слузі"-втікачу Трубіцину, на котрого полювали САП та НАБУ, виїхати за кордон

середа, 31 травень 2023, 21:40

У Головному управлінні розвідки підтвердили, що дійсно допомогли обвинуваченому в хабарництві 40-річному депутату Київради від "Слуги народу" Владиславу Трубіцину виїхати з України, але зробили це не з власної волі. Про це заявив представник ГУР Андрій...