"Друга гібридна": Офіційний Будапешт заявив, що Угорщина "дотиснула" Україну по Закарпаттю, тому і зняла вето з заяви НАТО

Схоже що на берегах Середнього Дунаю бажане видали за дійсне

Угорщина "дотиснула" Україна по Закарпаттю і зняла вето з заяви НАТО

НАТО і Україна прийняли спільну заяву, врахувавши вимоги Угорщини за законом про освіту і захисту національних меншин, котрі. Про це заявив голова МЗС Угорщини, зазначають Патріоти України.
"Держави-члени НАТО і Україна прийняли угорську пропозицію щодо спільної заяви НАТО - Україна в останній момент, після закінчення офіційного терміну. Це означає, що наша позиція в підтримку закарпатських угорців досягла результатів", - цитує угорське МЗС заяву міністра закордонних справ і торгівлі Петера Сийярто інформагентству MTI.
Провідник волі Орбана підкреслив, що у фінальній версії документа міститься заклик до України дотримуватися міжнародного права і вимоги міжнародних організацій.
"Врешті-решт вони прийняли нашу пропозицію до уваги, і, відповідно, в спільній заяві висловлюється підтримка угорській громаді, позбавленої своїх прав, і міститься заклик до України дотримуватися міжнародного права і вимоги міжнародних організацій. Це ще раз дає зрозуміти, що Україна повинна повернути права, які вона відняла у національних меншин в сферах освіти та інших сферах життя", - заявив міністр.
За словами дипломата, 150-тисячна угорська громада на Закарпатті може продовжувати розраховувати на підтримку угорського уряду. "Ми ніколи не пожертвуємо ними на вівтарі глобального політичного маневрування", - наголосив міністр.
Сийярто зазначив, що Угорщина прагне підтримувати добросусідські відносини з Україною, готова почати консультації з українською владою, за підсумками чого хоче відновити колишні добросусідські відносини.
Відзначимо, що в четвер на сайті НАТО з'явився текст відповідної заяви:.
"Успіх реформ, включаючи боротьбу з корупцією, буде мати вирішальне значення для створення основи для процвітаючої і мирної України, міцно закріпленої серед європейських демократій, прихильною загальним цінностям, повазі прав людини, меншин і верховенства закону. У зв'язку з цим союзники закликають Україну найкращим чином використовувати інструменти, наявні в розпорядженні комісії "НАТО - Україна", зокрема Щорічну національну програму, для досягнення своєї мети по впровадженню принципів і стандартів НАТО. Що стосується Закону про про освіту, прийнятого Верховною Радою у вересні 2017 року, союзники закликають Україну повністю виконати рекомендації та висновки "Венеціанської комісії". Україна прихильна тому, щоб зробити це", - сказано в документі.

"Атака на наш суверенітет": Сійярто обурений американськими санкціями проти "Газпромбанку"

п’ятниця, 22 листопад 2024, 20:55

Запроваджені США санкції проти «Газпромбанку» ставлять під загрозу енергетичну безпеку деяких країн Центральної Європи. Про це заявив міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто, повідомляють Патріоти України з посиланням на Bloomberg. За словами ...

"Росію заблокувати неможливо": Кремль відреагував на санкції США проти Газпромбанку

п’ятниця, 22 листопад 2024, 20:00

Росія знайде способи розрахунків за газ після того, як США ввели санкції щодо Газпромбанку. Про це сказав речник Кремля Дмитро Пєсков, повідомляють Патріоти України із посиланням на російські ЗМІ. "Варіанти будуть знайдені якісь. Повністю блокуючі захо...