
"Друг Путін" Віктор Орбан переобраний головою уряду Угорщини. Таке рішення в понеділок, 16 травня, прийняв парламент країни. Проросійський політик, безперервно займав пост глави уряду з 2010 року, був обраний 133 голосами проти 27, пише місцеве видання Origo, передають Патріоти України.
У своїй промові перед парламентом Орбан заявив, що прийдешнє десятиліття ознаменує собою епоху "загроз й відсутності безпеки". Він зауважив, що політика війни й санкцій призвели до енергетичної кризи, а вищі ціни на енергоносії в поєднанні з підвищенням процентних ставок в США тільки наблизять Європу до рецесії і стагнації.
Орбан також згадав війну в Україні. Він назвав "ефективними тільки на папері" антиросійські санкції Заходу. Разом з тим прем'єр підкреслив, що Угорщина не буде блокувати санкції проти РФ, поки вони не загрожують енергобезпеці країни.
Дрони Служби безпеки України вдруге за місяць уразили нафтоперекачувальну станцію "Второво" у Володимирській області РФ. Вона забезпечує пальним Москву, передають Патріоти України з посиланням на пресслужбу СБУ. . "Виконуючи поставлені президентом Укр...
Палка вибиває палицю, а українські безпілотники — російський паливний ринок. Черговий адепт "руського міра" раптово прокинувся в реальності, де бензин став дефіцитною розкішшю, передають Патріоти України. . Російський Z-пропагандист Гольман на власній...