Друга трансформаторна армія: Данілов дав влучне прізвисько окупантам

Секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов вкотре відреагував на удари країни-агресора Росії по об'єктах критичної інфраструктури України. Він дав свою назву окупантам. Думку щодо масованих атак держави-терориста Данілов оприлюднив на особистій сторінці у Facebook, передають Патріоти України.

Він згадав про неофіційну назву ЗС РФ. "Друга трансформаторна армія" – тепер офіційно про росармію, яка щодня веде "героїчну" боротьбу з українськими ГЕС та ТЕЦ. Ці покидьки вже намагалися позбавити нас пального, а світ – зерна", – заявив Данілов.

Він наголосив на тому, що українці впораються і з цим енергетичним фронтом. "Все буде Україна!" – резюмував Данілов.

"У Китаю є велич, у Росії ні": Росіянка поскаржилася, що РФ стала країною третього світу, і висміяла тези пропаганди про війну з Україною (відео)

субота, 25 березень 2023, 11:30

Громадянка країни-агресора РФ, яка виїхала з країни, назвала свою батьківщину країною третього світу. Вона висміяла тези російської пропаганди, зокрема, про війну проти України та "велич" Росії, передають Патріоти України. Відповідний ролик росіянка оп...

"Закінчаться солдати - накаже народжувати": Психічно хворий Путін не відмовиться від України, - Сотник

субота, 25 березень 2023, 11:23

Російський диктатор Володимир Путін не відмовиться від своєї ідеї захопити Україну, тому що він психічно хворий і вбив собі у голову, що це "його місія". Глава Кремля вважає себе "історичною особистістю". Про це сказав головний редактор каналу Sotnik-T...