Друге перемир`я під "омофором" Лаврова не протрималося і години: Азербайджан і Вірменія звинуватили одне одного у порушенні перемир'я та відновили бойові дії

Вірменія звинуватила Азербайджан у порушенні гуманітарного перемир'я, заявивши, що противник здійснював обстріли. Водночас азербайджанське Міноборони також повідомило про ворожі обстріли, зазначають Патріоти України.

Як повідомила в своєму Телеграм-каналі прессекретарка міністерства оборони Вірменії Шушан Степанян, азербайджанська сторона проводила артилерійський і ракетний обстріл в ніч на 18 жовтня.

"Противник здійснив артилерійський обстріл у північному напрямку з 00:04 до 2:45, а також ракетний обстріл у південному напрямку з 2:20 до 2:45", – йдеться у повідомленні.

Також Степанян сказала, що Азербайджан близько 7:20 застосував артилерійський вогонь, вчинивши спробу наступу на південному напрямку (Худаферінське водосховище). З її слів, обидві сторони зазнали втрат.

Водночас у Міноборони Азербайджану повідомили, що після оголошення перемир'я збройні сили Вірменії після 00:00 години 18 жовтня проводили обстріл із мінометів і артилерії, обстрілявши околиці міста Джебраіл, а також звільнені від окупації села цього району, розташовані вздовж річки Араз. Втрат серед азербайджанської армії не було.

Азербайджан і Вірменія заявили про порушення перемир'я та відкрили вогонь

Нагадаємо, що Вірменія й Азербайджан домовилися про гуманітарне перемир'я, починаючи з 00:00 годин за місцевим часом, 18 жовтня.

З архіву ПУ. "Деда пора в Кащенко сдать": У мережі висміяли "заповіт" скандального російського письменника про переділ кордонів з Україною та Китаєм

субота, 12 червень 2021, 23:30

Чергова безглузда заява прозвучала від одного з ідеологів так званої "русской весны". Скандальний російський письменник, екс-глава Націонал-більшовицької партії і один з ідеологів "російської весни" Едуард Лімонов у червні 2018 року відзначився чергово...

В «ЛНР» місцеві «козаки» заявили про можливість їх входження в структуру «Всевеликого війська Донського».

субота, 12 червень 2021, 22:50

В свою чергу ГІ «Права Справа» запевняє представників силових структур України і проросійські сили, які поки ще функціонують на теренах України, що і надалі послідовно та наполегливо буде протидіяти всіма можливими засобами спробам деструктивних антиукраї