Другий тур: "Я всіх почув і зробив висновки". - Порошенко записав нове відеозвернення

Все ще чинний президент ​наголошує, що в день голосування в другому турі виборів українці обиратимуть - "Європа або Росія"

Президент Петро Порошенко записав чергове відеозвернення, в якому запевнив, що почув критику в свою адресу і "зробив висновки". Ролик опубліковано в Facebook штабу Порошенко, зазначають Патріоти України.
"Багато висловлюються проти мене в соцмережах, по телебаченню і біля виборчих урн. Друзі, я всіх почув: і тих, хто голосував за мене, дуже вдячний вам за це, і тих, хто підтримав інших кандидатів. Зробив висновки", - сказав президент .
За словами Порошенка, зараз в Україні існує загроза "відкотитися під імперську Росію".
"У нас вільна країна вільних людей, і Україна повинна такої залишатися. Якщо ми не дамо перетворити нас в Росію. А для цього потрібен сильний президент і верховний головнокомандувач. Сильний, а не слабак", - заявив Порошенко.

Зеленський позбавляється Коломойського: Екс-нардеп Лещенко ділиться інсайдом з Банкової

середа, 23 жовтень 2019, 21:45

Пов’язана з олігархом група нардепів у фракції «Слуга народу» почала саботаж ініціатив президента. Офіс президента Володимира Зеленського посилює свою незалежність від олігарха Ігоря Коломойського. Про це заявив екс-нардеп Сергій Лещенко, передають Пат...

"Думає про це з ранку до вечора": Пропагандист Кремля розповів, яке питання мучить російського президента

середа, 23 жовтень 2019, 21:15

Повноваження Путіна на посту президента закінчаться в 2024 році. «Сам Путін говорив, що він думає про це з ранку до вечора. Безвідповідально для нього піти, грюкнувши дверима і не залишивши після себе наступника. Я вважаю, що будь-який відповідальний п...