Другий тур: "Я всіх почув і зробив висновки". - Порошенко записав нове відеозвернення

Все ще чинний президент ​наголошує, що в день голосування в другому турі виборів українці обиратимуть - "Європа або Росія"

Президент Петро Порошенко записав чергове відеозвернення, в якому запевнив, що почув критику в свою адресу і "зробив висновки". Ролик опубліковано в Facebook штабу Порошенко, зазначають Патріоти України.
"Багато висловлюються проти мене в соцмережах, по телебаченню і біля виборчих урн. Друзі, я всіх почув: і тих, хто голосував за мене, дуже вдячний вам за це, і тих, хто підтримав інших кандидатів. Зробив висновки", - сказав президент .
За словами Порошенка, зараз в Україні існує загроза "відкотитися під імперську Росію".
"У нас вільна країна вільних людей, і Україна повинна такої залишатися. Якщо ми не дамо перетворити нас в Росію. А для цього потрібен сильний президент і верховний головнокомандувач. Сильний, а не слабак", - заявив Порошенко.

Перший бій за ДАП

четвер, 28 травень 2020, 7:10

У перших числах квітня 2014 року з’явилася реальна загроза початку бойових дій на Донбасі. У Луганську взяли штурмом управління СБУ, у Донецьку проголосили маріонеткову республіку. Українські військові почали займати стратегічні об’єкти в Донецькій та ...

Режим Зеленського швидко перероджується в диктатуру путінського ґатунку: Війну з музеями не вів навіть Янукович

четвер, 28 травень 2020, 6:08

Якщо громадське суспільство не знайде в собі сил об'єднатись в протидії цим тенденціям, невдовзі всіх, хто матиме іншу думку, ніж на Банковій, будуть пробувати запроторити за грати чи вичавити з країни. Друзі, хочу поділитись своїм виступом в телеефірі...