Дружина займається бізнесом: Що відомо про нового главу Миколаївської ОДА

42-річний Олександр Стадник, народився у Кіровоградській області, здобув юридичну освіту у Київському національному університеті внутрішніх справ.

Президент України Володимир Зеленський указом призначив Олександра Стадника головою Миколаївської обласної державної адміністрації. Про це повідомляє прес-служба глави держави, передають Патріоти України.

"Призначити Стадника Олександра Васильовича головою Миколаївської обласної державної адміністрації", - йдеться в указі №707 / 2019 від 18 вересня.

42-річний Олександр Стадник, народився у Кіровоградській області, здобув юридичну освіту у Київському національному університеті внутрішніх справ. Згідно з офіційною біографією, він почав працювати у 90-х роках – слюсарем, заступником начальника торгового відділу, інспектором відділу охорони та начальником охорони.

З 2003 по 2008 роки Стаднік був юристом у ТОВ "Калімфо". Нині такої фірми в Україні немає, в мережі згадок про неї не лишилось. Водночас, у Києві була "Колімфо", яка займалась діяльністю кафе.

У 2011 році Стадник пішов на держслужбу. Спершу він працював ревізором-інспектором у податковій інспекції. Потім очолював столичне управлінням контролю за виробництвом та обігом спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів Податкової служби. Також Стадник був начальником київського управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Міндоходів, а пізніше – такого ж управління Державної фіскальної служби у Києві.

З кінця 2015 року Стадник керував Державною податковою інспекцією у Дніпровському районі Головного управління ДФС у Києві. У 2017 році він подав декларацію з позначкою "після звільнення". Судячи з декларації, останні кілька років працює у турагентстві "Dinadis Business Travel". Однак минулого року чоловік заробив у фірмі лише 15 тисяч гривень, позаминулого – 10 тисяч.

З 2011 Стадник мав статус адвоката. За два роки його свідоцтво було припинене, однак зараз чоловік декларує членство у Раді адвокатів Києва. Його дружина – Ольга Шульженко є власницею бізнесу, продає взуття та одяг в мережі. За минулий рік вона задекларувала 674 тисяч гривень доходу. При цьому 3 мільйони гривень жінці подарував батько, теж зареєстрований як підприємець-виробник взуття у Миколаєві.

Ще 824,2 тисячі гривень Шульженко отримала від продажу рухомого майна. Що саме вона продавала, у декларації не зазначено. Покупцем вказаний Андрій Сергійович Лада. Його повний тезка був помічником нардепа Сергій Скуратовського від "Радикальної партії".

Згідно з декларацією, Стадник з дружиною володіють ділянкою у Київській області, квартирою у Кіровоградській та будинком у Миколаєві. При цьому живуть вони в Києві, але власної нерухомості у столиці не мають. Стаднік декларує користування квартирою на 125 кв.м., в якій живе за згодою власника – Слободяника Василя Дмитровича.

Минулого року Стаднік купив собі автівку – Porshe Cayenne 2012 року. При цьому вона нібито коштувала лише 49 тисяч гривень. Раніше журналісти-розслідувачі зазначали, що така сума може свідчити про спробу обійти безготівковий розрахунок, адже угоди готівкою дозволені в межах саме 50 тисяч гривень. Також Стадник зберігає 450 тисяч гривень та 18 тисяч доларів готівкою. Також він голова ГО "Незалежне бюро розслідувань".

На межі конфлікту: Фракцію "Слуга народу" у ВР "розриває" зсередини

середа, 27 травень 2020, 11:45

Керівники СН в розмовах неодноразово нарікали на те, що тепер змусити голосувати «своїх» депутатів їм вкрай складно. Накопичилося їх багато: країна перебуває в економічній кризі, Кабінет міністрів не коммунікує з СН, місцеві вибори на носі, а до порядк...

Оце так поворот: Піонтковський назвав Єрмака "агентом Кремля" і розсекретив псевдонім (відео)

середа, 27 травень 2020, 10:57

Російський політолог Андрій Піонтковський назвав главу Офісу президента України Андрія Єрмака "агентом Кремля". Про це він заявив в ефірі токшоу The Week, коментуючи ситуацію зі "зливом" записів переговорів віцепрезидента США Джо Байдена і п'ятого през...