Дружина залишилася без чоловіка, зате з орденом: В Україні ліквідували молодого бурята-десантника

В Україні був ліквідований контрактник російської армії-десантник Кирило Варфоломєєв з Мухоршибірського району Бурятії, передають Патріоти України.

Засновник міжнародної волонтерської спільноти InformNapalm, OSINT-експерт Іраклі Комахідзе повідомив, що разом з окупантом могли загинути і його командири.

23-річний бурят Варфоломєєв родом з села Харашибір "мав хорошу фізичну підготовку, займався спортом", а також перебував у так званому військово-патріотичному клубі "Факел", де брав участь у районних і республіканських турнірах "Патріоти Росії".

У росЗМІ не уточнили деталей смерті рядового армії РФ на українській землі, але поспішили запевнити, що він "посмертно нагороджений орденом Мужності". Також додали, що у "спокійного, цілеспрямованого і доброго" загарбника, який обстрілював мирні міста і вбивав українців, "залишилася Молода дружина Олена".

"Рядовий Варфоломєєв служив на посаді механіка-радіотелефоніста відділення командно-штабних машин, у зв'язку з чим резонно припустити, що разом з ним і КШМ "до Кобзона" відправлені і командири", – припустив OSINT-експерт Комахідзе.

"Сюрпризи" до "референдуму": В окупованих Мелітополі та Бердянську вибухи прогриміли майже водночас

неділя, 25 вересень 2022, 13:29

У тимчасово окупованому Бердянську в Запорізькій області пролунав потужний вибух. Майже в той же час вибух чули і в Мелітополі. Перші повідомлення про вибухи з'явилися близько 11:47. Відомо, що у Бердянську вибух пролунав у центрі міста, нагадують Патр...