Дружина залишилася без чоловіка, зате з орденом: В Україні ліквідували молодого бурята-десантника

В Україні був ліквідований контрактник російської армії-десантник Кирило Варфоломєєв з Мухоршибірського району Бурятії, передають Патріоти України.

Засновник міжнародної волонтерської спільноти InformNapalm, OSINT-експерт Іраклі Комахідзе повідомив, що разом з окупантом могли загинути і його командири.

23-річний бурят Варфоломєєв родом з села Харашибір "мав хорошу фізичну підготовку, займався спортом", а також перебував у так званому військово-патріотичному клубі "Факел", де брав участь у районних і республіканських турнірах "Патріоти Росії".

У росЗМІ не уточнили деталей смерті рядового армії РФ на українській землі, але поспішили запевнити, що він "посмертно нагороджений орденом Мужності". Також додали, що у "спокійного, цілеспрямованого і доброго" загарбника, який обстрілював мирні міста і вбивав українців, "залишилася Молода дружина Олена".

"Рядовий Варфоломєєв служив на посаді механіка-радіотелефоніста відділення командно-штабних машин, у зв'язку з чим резонно припустити, що разом з ним і КШМ "до Кобзона" відправлені і командири", – припустив OSINT-експерт Комахідзе.

Однак припускають, що цифра неточна: В ООН повідомили, скільки цивільних загинуло в Україні від початку повномасштабної війни

вівторок, 26 вересень 2023, 23:17

Організація Об'єднаних Націй підтвердила загибель 9701 цивільного в Україні від початку повномасштабного вторгнення РФ. Про це йдеться у повідомленні управління Верховного комісара ООН з прав людини, передають Патріоти України. Від 24 лютого 2022 року ...

Чи варто радіти "подарунку"?: Болгарія передасть Україні непридатні для експлуатації ракети С-300

вівторок, 26 вересень 2023, 22:43

Комітет із питань оборони Національної асамблеї Болгарії підтримав рішення про надання Україні непридатних для експлуатації ракет для комплексів С-300. Про це повідомило Болгарське інформаційне агенство, передають Патріоти України. "Болгарія не має нео...