Друзі Путіна під прицілом: Суд Франції визнав Ле Пена винним у незаконному зберіганні зброї

В перший раз зброя була знайдена в будинку дружини Жан-Марі Ле Пена в Рюей-Мальмезон 26 січня 2015 року.

Жан-Марі Ле Пен. Фото: RFI.

90-річного французького політика Жан-Марі Ле Пена засудили до штрафу в 1500 євро за незаконне зберігання зброї. Як повідомляє Le Figaro, рішення було винесено судом паризького передмістя Нантера в четвер, 11 квітня, передають Патріоти України.

За даними AFP, в перший раз зброя була знайдена в будинку дружини Жан-Марі Ле Пена в Рюей-Мальмезон 26 січня 2015 року. Пожежні, приїхавши за викликом Ле Пенів, «випадково натрапили» в одній з кімнат на «маленький збройовий арсенал»: помпову рушницю, пістолет калібру 7,65, колекційний револьвер, два травматичні пістолети, кольт 38-го калібру.
При цьому, як з'ясувалося пізніше, у Ле Пена був дозвіл тільки на револьвер Кольта. Через кілька місяців поліцейські провели обшук в будинку Ле Пена в іншому паризькому передмісті, Сен-Клу, і виявили в сейфі, що стояв у підвалі, пістолет Люгера (парабелум). Як заявив на судовому слуханні прокурор, цю зброю теж не було зареєстровано, до того ж, «серійний номер пістолета був стертий», що «є, скоріше, звичаєм (представників) організованої злочинності».

Жан-Марі Ле Пен визнав на допиті, що є власником рушниці і колекційного револьвера ( «подарунка»). Крім того, він сказав, що Люгер з затертим серійним номером йому «подарував колишній співробітник спецслужб, який вже помер».

"Справжній паспорт покажіть!": Журналіста з Криму не пустили до Норвегії через Росію

субота, 29 лютий 2020, 14:58

Олександру Мащенку запропонували подорожувати в Норвегію без візи з українським біометричним паспортом. Журналісту російської "Парламентской газеты" Олександру Мащенку, який проживає в Криму, відмовили у в'їзді в Норвегію через російський закордонний п...

"Відійдіть з дороги Туреччини": Ердоган розповів про телефонну розмову із Путіним

субота, 29 лютий 2020, 14:22

Реджеп Ердоган заявив, що Туреччина прагне сформувати в Ідлібі зону безпеки і тим самим забезпечити безпеку своїх кордонів. «Я відкрито запитав у Путіна: «Що ви робите в Ідлібі? Якщо хочете створити військову базу, то створюйте, однак відійдіть з дорог...