Друзів більше, ніж ворогів: "Багато країн готові допомогти Україні зі вступом в НАТО", - Столтенберг

Столтенберг

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг заявив, що Північноатлантичний Альянс підтримує Україну. За його словами, НАТО надасть Україні допомогу зі вступом до Альянсу. Про це йшлося на пресконференції за підсумками саміту НАТО, зазначають Патріоти України.

Столтенберг зазначив, що Альянс надасть Києву політичну й практичну підтримку. Рішення, прийняте на бухарестській зустрічі у 2008 році, залишається в силі.

За його словами, багато країн готові надати Україні двосторонню допомогу зі вступом до НАТО.

«У заяві за підсумками зустрічі у верхах ми закріпили, що двері НАТО відкриті для України. Рішення прийняте на бухарестській зустрічі у верхах у2008 році залишається в силі. Ми активізуємо нашу діяльність для того, щоб допомогти Україні. Ми надамо допомогу у проведенні реформ для просування по шляху інтеграції, — зазначив генсек НАТО.

Крім того, Столтенберг заявив, що позиція Росії з цього приводу не має значення, бо Україна сама заявила про свій шлях євроатлантичної інтеграції.

«Кожна країна має право вибору шляху. Сигнал такий: Україна й 30 країн НАТО приймають рішення, коли Україна стане членом НАТО. Росія не має тут права голосу», — заявив генсек Альянсу.

Генсек НАТО отримав заявку України на пришвидшений вступ до Альянсу, - заступник глави ОПУ

середа, 5 жовтень 2022, 0:35

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг отримав через дипломатичні канали заявку України на членство в Північноатлантичному Альянсі за прискореною процедурою, яку минулого тижня підписали президент, прем’єр і голова Верховної Ради. Про це на брифінгу...

"Граничну ціну на нафту включено": В ЄС погодили нові санкції проти РФ

середа, 5 жовтень 2022, 0:28

Представники держав Європейського Союзу досягли попередньої домовленості щодо нового пакету санкцій проти Росії через її війну з Україною. Зокрема й щодо обмеження ціни на російську нафту, проти чого раніше виступали Греція, Кіпр і Мальта. Про це повід...