Російські окупанти деморалізовані та шукають законні шляхи втечі з України. Деякі з них вже занялися пошуком юристів. Про це свідчить нове перехоплення, опубліковане Головним управлінням розвідки Міноборони. передають Патріоти України.
Під час телефонної розмови загарбник скаржиться матері на загальну ситуацію та своїх командирів. Він зауважив, що необхідно знайти юриста, щоб швидше втекти з війни.
"Командир роти, всі офіцери. І що робити, як нам? Як вчинити правильно? Нам треба бути підкованими. Тому що тут приїжджають, нам намагаються щось впарити. Ми, звісно, їх слухаємо. Але нам здається що це все х*їта *бана. Вже місяць підкріплення очікуємо", - скаржиться окупант.
За його словами, російським солдатам не привозять боєприпасів, а частина загарбників боїться їхати на передову. "Тому що всі сц*ть. Половина взагалі духовно здалась вже. Ми зараз в бехи сіли і зй*бували б звідси", - додав окупант.
Російський диктатор Володимир Путін припустився серйозної помилки, коли почав залякувати Україну та світ ядерною зброєю. Він укотре продемонстрував свою слабкість. Про це заявив очільник Національного управління ядерної безпеки США Брендон Вільямс, пер...
Лідер польської партії "Право і справедливість" (PiS) Ярослав Качинський заявив, що поверне український орден князя Ярослава Мудрого ІІ ступеня, яким його нагородили у 2022 році. Він підкреслив, що такий крок стане виразом ставлення до українських еліт...