Російські окупанти деморалізовані та шукають законні шляхи втечі з України. Деякі з них вже занялися пошуком юристів. Про це свідчить нове перехоплення, опубліковане Головним управлінням розвідки Міноборони. передають Патріоти України.
Під час телефонної розмови загарбник скаржиться матері на загальну ситуацію та своїх командирів. Він зауважив, що необхідно знайти юриста, щоб швидше втекти з війни.
"Командир роти, всі офіцери. І що робити, як нам? Як вчинити правильно? Нам треба бути підкованими. Тому що тут приїжджають, нам намагаються щось впарити. Ми, звісно, їх слухаємо. Але нам здається що це все х*їта *бана. Вже місяць підкріплення очікуємо", - скаржиться окупант.
За його словами, російським солдатам не привозять боєприпасів, а частина загарбників боїться їхати на передову. "Тому що всі сц*ть. Половина взагалі духовно здалась вже. Ми зараз в бехи сіли і зй*бували б звідси", - додав окупант.
Поточна ситуація створює для білоруського керівництва серйозні ризики, оскільки виконати вимоги України без роздратування Москви неможливо, а ігнорування закликів Києва загрожує перенесенням бойових дій на територію Білорусі, передають Патріоти України...
Керівник Офісу Президента України Кирило Буданов може відіграти одну з ключових ролей у майбутньому врегулюванні російсько-української війни. Таку думку висловили журналіст The Insider Майкл Вайс та колишній співробітник ЦРУ Марк Полімеропулос під час ...