Російські окупанти деморалізовані та шукають законні шляхи втечі з України. Деякі з них вже занялися пошуком юристів. Про це свідчить нове перехоплення, опубліковане Головним управлінням розвідки Міноборони. передають Патріоти України.
Під час телефонної розмови загарбник скаржиться матері на загальну ситуацію та своїх командирів. Він зауважив, що необхідно знайти юриста, щоб швидше втекти з війни.
"Командир роти, всі офіцери. І що робити, як нам? Як вчинити правильно? Нам треба бути підкованими. Тому що тут приїжджають, нам намагаються щось впарити. Ми, звісно, їх слухаємо. Але нам здається що це все х*їта *бана. Вже місяць підкріплення очікуємо", - скаржиться окупант.
За його словами, російським солдатам не привозять боєприпасів, а частина загарбників боїться їхати на передову. "Тому що всі сц*ть. Половина взагалі духовно здалась вже. Ми зараз в бехи сіли і зй*бували б звідси", - додав окупант.
У Міністерстві закордонних справ України не бачать причин говорити про "роз’єднання" України й Молдови у процесі вступу до ЄС після останніх заяв президентки Єврокомісії. Такий коментар в МЗС надали журналістам, передають Патріоти України. В МЗС зазнач...
За спостереженнями доктора історичних наук та професора Українського католицького університету Ярослава Грицака, президент РФ Володимир Путін став параноїдальним. Та чи означає це, що росіяни цим скористаються і зможуть влаштувати революцію? Більше про...