"Їде на Колиму": Сумний Путін у потязі став героєм мемів (фото)

Президент Росії Володимир Путін прокотився в московській електричці і кадри з ним стали предметом глузувань і мемів, передають Патріоти України.

Так, фото, на якому глава РФ задумливо дивиться у вікно, викликало чимало асоціацій у росіян. У Twitter з'явилося безліч жартів із цього приводу.

Оскільки в кадр потрапило відображення президента, користувачі висунули версію, що перед ними новий двійник Путіна –"Залізничний". Лідера Росії через його повний смутку погляд порівняли також із героєм відомого фільму "Джокер".

З'явилося також чимало "життєвих" мемів. "Коли їдеш в п'ятницю додому на метро і вираховуєш, чи вистачить тобі на вечір 0,5, чи краще відразу взяти 0,7", "З роботи їде", – відзначили в коментарях.

"Він думає, як би не потрапит на трибунал в Гаагу", "Цап-царапі спиш спокійно", "Володимир Володимирович Путін і його наступник разом думають про долю Росії", "А я думав, він не може відображатися", "Думає, як поїде на Колиму", "Наочне роздвоєння особистості", – продовжили сміятися в мережі.

Хіти тижня. "Процитував" статтю мовного закону, якої... не існує: Судді КСУ поставили на місце екс-нардепа від "Опоблоку" (відео)

середа, 15 липень 2020, 3:00

Олександр Долженков побачив у мовному законі норму, якої там насправді немає. На засіданні Конституційного суду України у справі про конституційність закону про функціонування української мови між суддями та екс-нардепом від “Опозиційного блоку”, одним...

Хіти тижня. Міноборони бреше, а російська агентура діє: Екс-високопосадовець заявив про знищення виробництва боєприпасів великого калібру в Україні

середа, 15 липень 2020, 2:00

Народний депутат V, VI, VII скликань, в. о. заступника глави Адміністрації президента у 2014 році Андрій Сенченко заявив, що інформація про те, що українська армія вчасно закуповує боєприпаси, не відповідає дійсності. Про це він повідомив в ефірі прогр...