"Думає про це з ранку до вечора": Пропагандист Кремля розповів, яке питання мучить російського президента

Повноваження Путіна на посту президента закінчаться в 2024 році.

Пропагандист Дмитро Кисельов зазначив, що підтримка чинним главою держави свого наступника є «загальносвітовою традицією». Президент Росії Володимир Путін готує собі наступника на посту. Про це заявив генеральний директор МІА «Росія сьогодні», російський журналіст-пропагандист Дмитро Кисельов, виступаючи на лекції для першокурсників факультету журналістики Московського держуніверситету, передають Патріоти України.

«Сам Путін говорив, що він думає про це з ранку до вечора. Безвідповідально для нього піти, грюкнувши дверима і не залишивши після себе наступника. Я вважаю, що будь-який відповідальний політик повинен забезпечити спадкоємність влади», - сказав Кисельов.

Він зазначив, що підтримка чинним главою держави свого наступника є «загальносвітовою традицією», якої дотримувався і Франсуа Олланд, який підтримав Еммануеля Макрона, і Барак Обама, який виступив на підтримку Хілларі Клінтон.

«Відповідальні політики готують собі наступника. Це нормально. Інша справа, що в Америці Гілларі не обрали, тобто наступник виявився невдалим. Природно, що вирішувати буде народ, будуть прямі вибори. Так само, як Єльцин залишив собі наступника, Путіна, але потім Путін пройшов через прямі вибори», - пояснив Кисельов.

Повноваження Путіна на посту президента закінчаться в 2024 році. Згідно з Конституцією Росії, одна і та ж особа не може займати пост президента більше двох термінів поспіль. Це означає, що Путін, який був обраний главою держави в 2012 році і переобраний в 2018 році, не зможе брати участь в президентських виборах 2024 року.

Хіти тижня. "Давайте без політики": Аваков виступив з гучною заявою про повний локдаун в Україні (відео)

середа, 2 грудень 2020, 0:35

За словами міністра, жорсткий карантин повинен тривати в Україні 3 або 4 тижні. Глава Міністерства внутрішніх справ України заявив, що в країні необхідно в терміновому порядку вводити локдаун. Про це він сказав в своєму зверненні, повідомляють Патріоти...

Десантники тренувалися на бронеавтомобілях «Козак-2»

середа, 2 грудень 2020, 0:30

На Житомирщині десантники відпрацювали бойову підготовку з застосуванням бронемашин «Козак-2». На загальновійськовому полігоні під Житомиром тривають заходи бойової підготовки підрозділів 95 окремої десантно-штурмової бригади Збройних сил України. В ра...