"Думаєте, Польща просто так тисне бідну Україну?": Лукашенко заявив, що знає, "кому набрид Зеленський"

Білоруський диктатор Олександр Лукашенко просуває зневажливі проросійські наративи стосовно України та Володимира Зеленського. Про це повідомляє Центр протидії дезінформації, передають Патріоти України.

"Ви думаєте, що Польща просто так сьогодні тисне цю бідну Україну? Та ні, вже через океан відмашку дали", - заявив самопроголошений президент Білорусі.

За словами Лукашенка, Захід нібито планує "зливати" Володимира Зеленського через те, що він уже "набрид".

Білоруський диктатор продовжує транслювати російські наративи, мета яких – підірвати авторитет українського президента і послабити підтримку України з боку західних партнерів. Окрім цього, подібні наративи мають на меті створити враження, буцімто Зеленський є слабким і некомпетентним лідером, який не може забезпечити успіх України у війні", - пояснює ЦПД.

Водночас у Центрі наголосили, що Захід продовжує підтримувати український народ у війні проти країни-терористки й надсилати військову допомогу.

Нове слово в війні: Американська армія отримала перші високоточні ракети PrSM, які мають замінити ATACMS

понеділок, 11 грудень 2023, 6:38

Поставка ракет Precision Strike Missile Increment 1 Early Operational Capability до США відбувається після успішних випробувань у листопаді на ракетному полігоні Вайт Сендс у штаті Нью-Мексико. У перспективі ці ракети мають замінити ATACMS з дальністю ...

Є постраждалі: Перші подробиці повітряної атаки вночі на Київ

понеділок, 11 грудень 2023, 6:14

У Києві в ніч на понеділок, 11 грудня, пролунало близько десяти вибухів. Внаслідок збиття "ворожих цілей" у районах столиці сталося падіння уламків, є пошкодження. Повідомляється про приліти балістичних ракет. За попередньою інформацією, близько 4 ран...