"Думаєте, що це блат від президента?": Батько Зеленського прокоментував новину про довічну стипендію для себе

Батько глави держави роз'яснив, що Банкова не має прямого відношення до указу - рішення приймала наукова рада.

Уряд розглянув проект президентського указу про присвоєння довічної державної стипендії п'яти видатним діячам освіти старше 70 років. У числі вчених опинився Олександр Зеленський, передають Патріоти України.

Розмір виплат - 1,5 прожиткових мінімуми для осіб, які втратили працездатність, тобто 2568 гривень. Кабмін не підтримав рішення глави держави. Несподіване рішення Офісу президента викликало велику кількість припущень і звинувачень в суспільстві. Батько глави держави роз'яснив, що Банкова не має прямого відношення до указу - рішення приймала наукова рада.

За його словами, раніше він відмовлявся від висунення, але в цей раз вирішив погодитися. Від його вишу були висунуті дві кандидатури. "А ви думаєте, це блат від президента? Ви знаєте, що і президент не бідна людина. І мені вистачає і зарплати, і пенсії", - сказав Зеленський-старший.

Ще чотири європейські країни приєдналися до антиросійських санкцій за агресію проти України

вівторок, 24 листопад 2020, 0:25

Ще чотири країни приєдналися до європейських санкцій щодо Росії через агресію проти України. Персональні санкції щодо 41 особи та 28 організацій будуть діяти до 15 березня 2021 року, повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу Ради Європи...

Радник Єрмака розповів про свої стосунки з проросійським пропагандистом Шарієм

вівторок, 24 листопад 2020, 0:19

Радник Єрмака Михайло Подоляк переконує, що наразі немає жодних взаємин із проросійським журналістом Анатолієм Шарієм. Хоча підтвердив, що свого часу вони разом працювали, зазначають Патріоти України. Як зауважив радник керівника ОПУ, він був редакторо...